Soru Adana'nın En İyi Falcıları Kimler?

Adana'da okuyan bir arkadaşınız olarak bu şehirde hangi falcıların işinde iyi olduklarını öğrenmek istiyorum. Ben ve beraber kaldığım arkadaşlarımla fal baktırmak istiyoruz ve nereyi tercih etsek diye küçük bir araştırmak yapmak istedik. Tarot ve kahve falı bakan mekanları sırasıyla paylaşırsanız bize uygun olan yeri değerlendirmek isteriz.

Not: Sarıçam bölgelerine yakın olması bizim önceliğimiz olabilir.

Benzer konular

Çözüm
Merhaba @Nurcan Taşkın,

Adana'da en popüler fal cafeleri sırasıyla şöyledir;

1- Amcanın Yeri (Melekler Cafe)

2- Adanalı Sevinç Abla

3- Medyum İlhami Hoca

4- Falcı Ayşe Abla

5- Baraj Yolu ( Zeliha Hanım)

Yukarıda sıraladığım isimleri internette araştır emin ol iş görecek falcılardır. Fakat güncel iletişim bilgileri olmadığı için sadece mekan ve şahıs isimlerini yazdım. Eğer takıldığın bir nokta olursa yardım isteyebilirsin.

Betül

Üye
Merhaba @Nurcan Taşkın,

Adana'da en popüler fal cafeleri sırasıyla şöyledir;

1- Amcanın Yeri (Melekler Cafe)

2- Adanalı Sevinç Abla

3- Medyum İlhami Hoca

4- Falcı Ayşe Abla

5- Baraj Yolu ( Zeliha Hanım)

Yukarıda sıraladığım isimleri internette araştır emin ol iş görecek falcılardır. Fakat güncel iletişim bilgileri olmadığı için sadece mekan ve şahıs isimlerini yazdım. Eğer takıldığın bir nokta olursa yardım isteyebilirsin.

Çözüm
Adana'daki falcıları geç hiç bir işletmeye güvenmiyorum. Adamların dini imanı para olduğu için tüm usulsüzlükleri üzerimizde denemeye gönüllü oluyorlar. Şahsen ben fal falan baktıracaksam çevremde bilen kişilerden yardım alıyorum.

Son mesajlar