Soru Adıyaman'ın En İyi Falcıları Kimler?

Katılım
31 May 2021
Mesajlar
20
Çözümler
1
Tepkime puanı
8
Puanları
0
Konum
Denizli
Adıyaman'da 2 yıldır yaşıyorum. Henüz birçok mekana gitme, yeni yerleri keşfetme şansım olmadı. Yengemle birlikte kahve falına baktırmayı düşünüyoruz ama bulunduğumuz bölgedeki cafelerde falcılar olmadığı için sizlerden gelecek öneriler doğrultusunda mekan tercihinde bulunmak istiyoruz.

Kahve falından anlayan ve mekan olarak ortamı temiz olan bir yer önerisinde bulunursanız çok mutlu olurum. Adıyaman merkeze yakın oturuyorum. Merkeze yakın bir yerde bu işi yapanlar varsa adres veya iletişim bilgisini yorum bölümünden paylaşın lütfen.

Not: Fal baktırmanın günah olduğunu biliyoruz. Fakat batıl inancı olan biri olduğum için yine de fal baktırma taraftarıyım. Teşekkürler.
 

Benzer konular

Betül

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
16
Çözümler
3
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Konum
İstanbul
Adıyaman ilinde birçok kişi zaten muska falan yapıyor. Eğer fal değil de muska yaptırmak istersen birkaç isim verebilirim. Fakat etkili sonuçlar elde edeceğinin garantisini veremem. Malum bazen bu tarz işlemler tam tersi olabiliyor. Daha detaylı bilgi için tarafına DM üzerinden iletişim bilgilerini yolladım. Dilersen arayıp daha detaylı bilgileri ilk ağızdan alabilirsin. Bence fal baktırmaktan daha etkili şeyler var.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
22
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Konum
Ankara
Adıyamanlı olarak böyle mekanların olmadığını söyleyebilirim. Adıyaman'da böyle fal baktırma işlemlerine sıcak bakmıyorlar. Belki merdiven altı işletmeler vardır onları da açıkçası ben bilmiyorum. Bilen varsa yazsında belki bende giderim. :)
 

ozgesen

Üye
Katılım
1 May 2022
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
istanbul
Adıyaman'da genelde fal, büyü vb. işlerin yapıldığını çok kez duymuştum. Fakat günümüzde artık herkes falcıyım deyip insanların duygularını sömürüyorlar. Adıyaman'da falıma baktırmak isterdim.
 
Üst