Soru Adıyaman'ın En İyi Falcıları Kimler?

Adıyaman'da 2 yıldır yaşıyorum. Henüz birçok mekana gitme, yeni yerleri keşfetme şansım olmadı. Yengemle birlikte kahve falına baktırmayı düşünüyoruz ama bulunduğumuz bölgedeki cafelerde falcılar olmadığı için sizlerden gelecek öneriler doğrultusunda mekan tercihinde bulunmak istiyoruz.

Kahve falından anlayan ve mekan olarak ortamı temiz olan bir yer önerisinde bulunursanız çok mutlu olurum. Adıyaman merkeze yakın oturuyorum. Merkeze yakın bir yerde bu işi yapanlar varsa adres veya iletişim bilgisini yorum bölümünden paylaşın lütfen.

Not: Fal baktırmanın günah olduğunu biliyoruz. Fakat batıl inancı olan biri olduğum için yine de fal baktırma taraftarıyım. Teşekkürler.

Benzer konular

Betül

Üye
Adıyaman ilinde birçok kişi zaten muska falan yapıyor. Eğer fal değil de muska yaptırmak istersen birkaç isim verebilirim. Fakat etkili sonuçlar elde edeceğinin garantisini veremem. Malum bazen bu tarz işlemler tam tersi olabiliyor. Daha detaylı bilgi için tarafına DM üzerinden iletişim bilgilerini yolladım. Dilersen arayıp daha detaylı bilgileri ilk ağızdan alabilirsin. Bence fal baktırmaktan daha etkili şeyler var.

Adıyamanlı olarak böyle mekanların olmadığını söyleyebilirim. Adıyaman'da böyle fal baktırma işlemlerine sıcak bakmıyorlar. Belki merdiven altı işletmeler vardır onları da açıkçası ben bilmiyorum. Bilen varsa yazsında belki bende giderim. :)

Son mesajlar