Ankara'nın En İyi Falcıları Kimler?

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
3
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Konum
Ankara
Ankara'nın En İyi Falcıları Kimler?


Her insan geleceğinde onu nelerin beklediğini merak etmiştir. İşte bu merakı da tarot falı, kahve falı, el falı gibi birçok fal çeşidi ile gidermeye çalışmıştır. Sizler de geleceğinizi merak ediyorsanız ve Ankara’da yaşıyorsanız gidebileceğiniz çok ünlü ve bu konuda iyi olan falcılar bulunmaktadır. Bu falcılardan ilki Çankaya’da yer alan Turuncu Cafe’de çalışan Cengiz’dir. Cengiz’in ünü sadece Ankara’ya değil tüm Türkiye’ye yayılmış vaziyettedir. Öneriler üzerine gidilen Cengiz’e fal baktıran herkes onun hiç ıskalamadığını, her şeyi doğru bildiğini söylemektedir. En az Cengiz kadar iyi olan bir diğer falcı ise yine Turuncu Cafe’de çalışan Toprak isimli falcıdır. Toprak isimli falcının da her dediği çıkıyormuş ve iç dünyanızla ilgili yaptığı yorumlar oldukça isabetliymiş. Ankara’da bulunan bu Turuncu Cafe’de toplamda 7- 8 falcı bulunmakta ve her falcının birbirinden iyi olduğu söylenmektedir.

Turuncu Fal Cafe İletişim Bilgileri

Adres: Meşrutiyet Mahallesi, Konur 1 Sokak, 15/4, Kızılay/ANKARA
İletişim: 0312 418 18 27
Whatsapp: 0542 376 11 88

Ankara’da En Çok Gidilen Falcılar Kimlerdir?​

Turuncu Cafe’deki falcılar gibi Ümitköy’deki Sevgi Cafe’de çalışan Melek Abla da fal konusunda oldukça ünlü ve iddialı bir isimdir. Melek isimli bu falcıya gidenlerin hepsi çok memnun kalmış ve tekrar tekrar fal baktırmak için düzenli olarak gidiyorlarmış. Yine bu kadar ünlü olan bir diğer falcı ise Evim Cafe’de çalışan Meryem isimli falcıdır. Meryem’in de falları tam isabettir ve ününü de Ankara’ya duyuran bir falcıdır. Yapılan araştırmalara göre Ankara'nın en ünlü falcıları isimlerini sayfada okudunuz. Eğer sizde daha önceden Ankara'da fal baktırıp memnun kaldıysanız o falcının ismini yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Ümit Fal Cafe İletişim Bilgileri​

Adres: Mutlukent, 2. Sok. Mutluköy Sitesi No:11, 06800 Yenimahalle/ANKARA
Telefon: 0(312) 235 13 15

Evim Fal Cafe İletişim Bilgileri​

Adres: Karanfil Sok., 18A Meşrutiyet, Çankaya/ANKARA
Telefon: 0(312) 419 83 60

Yukarıda paylaşılan adresleri ziyaret etmeden önce falcılar için arayıp randevu almanız gerektiğini unutmayın. Aksi takdirde yoğunluk durumuna göre fal baktırma gibi şansınız olmayabilir.
 

Benzer konular

Katılım
13 May 2021
Mesajlar
15
Tepkime puanı
4
Puanları
1
Konum
Antalya
Ankara'da en iyi falan bakan kişi şüphesiz Cengiz'dir. Yıllar önce fal baktırma şansım olmuştu ve anlattığı birçok şeyi gerçek hayatımda yaşadım diyebilirim. Normalde fallara inanmam ama arkadaşımın ısrarı üzerine gidip falıma baktırmıştım. İstanbul'da yaşadığım için tekrar gitme şansım olmadı. Eğer Ankara'yı tekrar gezmeye gittiğimde ilk iş yine Cengiz'in kapısını çalacağım. :)

Boşuna dememişler; Fala inanma, falsızda kalma. :coffee:
 

Yeliz

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
24
Tepkime puanı
7
Puanları
1
Konum
Mersin
Aslında Ankara’da daha fazla fal bakan kişiler var ama onlar kendi adreslerinde yapıyorlar bu işi. Zamanında bende arkadaşlarımla beraber Ümit Cafe’ye gitmiştik. Oranın falcıları hem naif hem de güleryüzle karşılıyorlar. İstanbul’daki falcılardan daha samimi yorum yaptıkları gerçeğini de unutmamak lazım.

Eğer İstanbul’da falcıya gitmek isterseniz Karaköy - Taksim civarlarında hizmet veren falcıları araştırın derim.
 

Son mesajlar

Üst