Ankara'nın En İyi Falcıları Kimler?

Ankara’nın en iyi falcısı şüphesiz Gözde hanımdır. Kendisi uzun yıllardır iletişimde kaldığım birisi ve gerçekten inanılmaz derecede hisleri kuvvetlidir. Özellikle kahve falında nokta atışı şeyler söylemesi insanı anlık şaşkına çevirebiliyor.

Ankara’da Kızılay meydanına yakın bir mekanda hizmet veriyor. Gidilmeden önce aranıp bilgi almanız için yorum devamına iletişim bilgilerini ekliyorum.

Falcı Gözde: 0534 XX2 X1X7

Ankara'da yaşıyorum ve kesinlikle fal baktırmak için en iyi mekan Turuncu Fal Cafe ama her falcısı iyi değil. Özellikle bir iki falcı var benim sevdiğim ben onlara baktırıyorum. Mekan olarakda baya güzel. Gitmeden önce falcılarını iyi seçin. Her zaman iyi falcı denk gelmeyebiliyor zaten bazı falcıları kendini Turuncu'da çalışıyorum diye iyi sanıyor. Ama cidden birkaç falcısı var çok iyi ve her söyledikleri oluyor.

Basakkrts

Üye
Ben turuncudan birçok kisiye fal baktırdım tarot sinem ve cengoya bayılıyorum tavsiye ederim

Basakkrts

Üye
Turuncu Cafe artık eskisi gibi değil! Fal bakanlar TikTok üzerinden yayın yapıp hediye karşılığında fal bakıyorlar. Bence artık falcılık işi de sanal aleme taşınacak gibi görünüyor.
Ben hala memnunum ya birkaç falcısını beğenmedim sadece ama geneli iyi dolandırmıyorlar.

Basakkrts

Üye
Ankara'da en iyi falan bakan kişi şüphesiz Cengiz'dir. Yıllar önce fal baktırma şansım olmuştu ve anlattığı birçok şeyi gerçek hayatımda yaşadım diyebilirim. Normalde fallara inanmam ama arkadaşımın ısrarı üzerine gidip falıma baktırmıştım. İstanbul'da yaşadığım için tekrar gitme şansım olmadı. Eğer Ankara'yı tekrar gezmeye gittiğimde ilk iş yine Cengiz'in kapısını çalacağım. :)

Boşuna dememişler; Fala inanma, falsızda kalma. :coffee:
Turuncudaki Cengiz mi?

Ankara'da en iyi falan bakan kişi şüphesiz Cengiz'dir. Yıllar önce fal baktırma şansım olmuştu ve anlattığı birçok şeyi gerçek hayatımda yaşadım diyebilirim. Normalde fallara inanmam ama arkadaşımın ısrarı üzerine gidip falıma baktırmıştım. İstanbul'da yaşadığım için tekrar gitme şansım olmadı. Eğer Ankara'yı tekrar gezmeye gittiğimde ilk iş yine Cengiz'in kapısını çalacağım. :)

Boşuna dememişler; Fala inanma, falsızda kalma
Off cidden Cengiz çok iyi ya turuncu falda çalışıyordu bende baktırmıştım ama online bakıyorlar diye biliyorum. Ben Ankara olduğum için gidebiliyorum ama sen online falan da baktırabilirsin Cengiz'e, hizmet kalitesi on numara desem yeridir.

Kimbilir

Üye
Gülay hanım beğendiğim bir astrolog kartlarda inanılmaz başarılı tavsiye ederim ben enerjiye inanırım uyuşursa sonuç harika.
Bende çok beğendim Gülay hanımı uç noktalarda atışları oldu hayat acımasız yaşamak için umut olduğunu söyledi çok doğru gerçekçi baktı.

Ayse

Üye
Meryem abla gerçekten muhteşem fala bakıyor ankarada gidebileceğiniz tek falcidir. Ama elit kafede çalışmıyor yeni yere geçti. Beyaz kapı isimli bir yerde limon pazarının yanındaki bina 8/2 isteyen bu numaradan ulaşabilir. 05301681449

Son düzenleme:

Ayse

Üye
Arkadaşlar huriye abla evim kafeden ayrılmış limon pazarının yanındaki binada 8/2 beyaz kapı yeri. Meryem ve huriye birlikte geçmişler. Ankarada paranızın ziyan olmayacağı tek falcılar diyebilirim. Ankarada gitmediğim falci kalmadı ama gerçekten çok iyi bakıyorlar gittiğim tek adres burası. Iletisim numarasını bırakıyorum buraya isteyenler burdan ulaşabilir. 05301681449

Melis

Üye
Arkadaşlar elit kafede ki meryem abla oradan ayrıldı şimdi ki yeni yeri; yüksel caddesi Gülşen apartmanı 8/2 Kızılay limon pazarının yani turhan kitap evinin olduğu bina beyaz kapı'ya geçti
İletişim: 5301681449

Ankara kızılayda bulunan falcıların son 6 ay içine % 80 nine gitmiş biri olarak yazıyorum. Fala inanmayan biriyken falda söylenen bazı durumları yaşamam ve psikolojik rahatlatmasından ötürü artık sık sık ziyaretlerde bulunuyorum. Bu yazıyı birilerinin reklamını yapmak birilerini karalamak için yazmıyorum sadece yaşadıklarımı yazıyorum umarım faydalı olur. bazı kafelerde nokta atışı atan yapan kişiler var isimlerini vermiycem çünkü sizi sonraki aşamalarda yıldızınız düşmüş bakım yapılması lazım kurşun dökülmesi lazım çakraların açılması lazım şu kadar gün bazı çalışmalar yapacam diyip insanın en zor anında en ufak umuda hasret kaldıkları anda bir güzel soyuyorlar(kimileri salak olmayında sizi yolmalarına izin vermeyin diyebilir) saygı duyarım bi gün çaresizliği yaşayıp umut vadaden yılan olsa sarılınca anlarlar en zekisi bile. Tüm bunları şahit olduktan sonra yolum elit kafede Meryem hanıma ve evim kafede huriye hanıma düştü sonrada ikisinin yakın zamanda yüksel caddesi limon bazar üzerinde beyaz kapı fal çatısı altında bir araya geldiklerini duydum ve çok sevindim fiyatları diğer kafelere göre uygun ve saat tutmuyorlar müşterilere karşı son derece sıcak ve samimi iki insan her ikisinide gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz (Meryem hanıma daha çok gidiyorum) kimileri reklam için yazmış bunları diyebilir hepsine gidin dediklerimin doğruluğunu anlarsınız tavsiyeme gidip memnun kalmayan olursa bana yazsın ödediği ücreti ben iade ederim o kadar güveniyorum kendilerine . Telefon numaraları 05301681449 umarım memnun kalırsınız saygılarımla…

Derya

Üye
Merhaba
Ankara da fal deyince Huriye ve Meryem hanımı tek geçerim .Güler yüzleri ilgi ve alakaları ve yaptıkları nokta atışlarıyla bu alanda en iyi isimler diyebilirim.
Beyaz Kapı cafede çalışıyorlar .Gitmek isteyenler için adres Yüksel caddesi 8/2 telefonda da bakıyorlar 0530 168 1449

Cok fal baktırdım gülay hanım gelip gecer seyler söylemedi tamamen kusıye özel acılım yapıyor klıse olmayan ayıran bur bir özelliği var bende önerebilirim

ozgesen

Üye
Ankaralılar son zamanlarda fal bakma işlerine baya sarmış görünüyor. Bence Ankara'da olan falcılar birçok şehirdeki falcılardan daha çok ilgi görüyor. eğerki ankaradaki tüm falcıları gezdim dolaştım fal baktırdım. iyi bir online görüntülü falcı deneyim derseniz ermeni falcı kübra ablamı tavsiye ederim.

Son düzenleme: