Arm & Hammer Beyazlatıcı Diş Macunu Kullananlar

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
15
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Arm & Hammer Beyazlatıcı Diş Macunu


Ağız ve diş bakımında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Arm Hammer Advance White diş macunu, özel formülü sayesinde diş minesini üç tona kadar açarak, etkin bir beyazlık sağlamaktadır. Ayrıca sigara, kahve, kırmızı şarap ve de çay gibi malzemelerin de diş minesi üzerinde bırakmış olduğu lekelerin çıkmaya yardımcı olmaktadır. Diş yüzeyini diğer macunlara nazaran daha hassas bir şekilde temizlerken, çok daha uzun süren bir ferahlatıcı nefes etkisi yaratır. İçeriğindeki karbonat ve mikro parlatıcı kristaller, güvenilir kullanım imkânı yaratırken istenmeyen lekeleri anında yok eder.

Arm & Hammer Beyazlatıcı Diş Macununun Özellikleri​

  • İçeriğinde bulunan karbonat ve dişlerin parlamasına yardımcı olan mikroparlatıcı kristaller sayesinde dişler 3 ton beyazlar.
  • Günlük hayatta dişlerde leke yapan dış faktörlere karşı koruyucu tabaka oluşturur.
  • Dişlerde gözler görülür inatçı lekeleri birkaç fırçalamadan sonra temizler.
  • Ağız kokusunun giderilmesinde etkili olduğu gibi gün içerisinde ağızda meydana gelen kokuyu engeller.
Maksimum seviyede diş beyazlatması için her fırçalamadan sonra ağız bakım suyu kullanmanız önerilmektedir.

Arm & Hammer Beyazlatıcı Diş Macunu Nasıl Kullanılır?​

Beyazlatıcı etkisi ile hemen herkesin tercihleri arasında yer alan Arm Hammer diş macunu, günde en az 2 kez kullanılmalıdır. Bazı durumlarda ise diş doktorlarının tavsiye ettiği sıklıkta kullanılması önerilmektedir. Kullanımdan sonra ağız bol su ile iyice çalkalanır. Günlük kullanım için ideal bir üründür. Yutulması tavsiye edilmez. 7 ay altındaki çocuklar içinse nohut tanesi kadar diş macununun kullanılması tavsiye edilmektedir.

Arm&Hammer Beyazlatıcı Diş Macunu Ne Kadar?​

Beyazlatıcı diş macunları, normal nitelikteki macunlara göre biraz daha pahalı olabilir. Ancak fiyat performans değerlendirmesi yapıldığında, beyazlatıcı etkisi macunların daha avantajlı olduğu görülecektir. Söz konusu diş macunu için belirlenmiş fiyat aralığı ise 35 ile 40 TL arasındadır. Çeşitli kozmetik mağazalarının zaman zaman düzenlemiş olduğu indirimlerden faydalanarak, daha ekonomik fiyatlarla ürünü temin edebilirsiniz. Ülkemizde kozmetik markaların tek çatı altında toplandığı Gratis mağazalarında veya internet satış sitelerinde markaya ait çeşitli ürünleri bulmanız mümkündür.
 

Benzer konular

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Piyasadaki en mükemmel macun markalarından biridir. Amerika'da bile öncü bir marka olmakla birlikte gerçekten söyledikleri kadar etkili beyazlama sağlıyor. Günümüzde onlarca marka var ama en etkili formüle sahip markalardan biri Arm & Hammer'dır. İlk haftada bile gözlerinize inanamayacağınız beyaz dişlere sahip olmanızı sağlıyor. Ben indirimli şekilde Gratis mağazasından alıp kullanmıştım. Sizde dilerseniz alıp kullanıp deneyim sahibi olabilirsiniz.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
22
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Konum
Ankara
Beğenerek kullanıyorum vazgeçemediğim tek üründür. Gratis'in kampanyalarını takip edip sürekli stok yaparım. Karbonatlı ve köpürmüyor olması gerçekten kalitesini gözler önüne seriyor. İlk fırçalama sonunda bile dişlerde gözle görülen beyazlığı anlayabilirsiniz. Her kullanımdan sonra ağız suyu kullanarak da dişlerin daha hızlı beyazlık kazanmasını destekleyin.
 
Katılım
17 Ocak 2022
Mesajlar
10
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Ankara
Fiyatı dolar bazında canlanmış bir daha almayalım diye fiyatında yükselişe gitmişler. Aslında bakıldığında ülkenin genel anlamda alım gücünün azaldığını görüyoruz ama bence yetkililer bu kadar acımasızca fiyat yükselişi yapmamalılar. Ama kullanmak isteyenler gönül rahatlığıyla alıp kullansınlar çünkü dişlerin beyazlamasına yardımcı olan bir üründür.

Daha fazla etkisini görmek isteyenler ilk olarak diş beyazlatma işlemini yaptırıp daha sonra bu ürünü kullansınlar.
 

AyDan

Üye
Katılım
5 Ara 2021
Mesajlar
19
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
adana
Köpürmeyen diş macunu olması güzel fakat anlattıkları kadar 3 ton beyazlattığı olayının abartıldığını söyleyebilirim. Düzenli olarak 1 ay sabah-akşam düzenli fırçalamama rağmen dişlerim 1 ton açılmıştır. Gözle görülür değişim oldu mu derseniz “oldu” ama ağız bakım suyu kullandığım için baya etkili kıldı.
 
Üst