Assos Aga-K 60 Tablet Kullananlar

Katılım
8 Haz 2021
Mesajlar
7
Tepkime puanı
2
Puanları
1
Konum
İstanbul
Assos Aga-K 60 Tablet


Assos Aga – K 60, içeriğinde bitkisel ekstrelerin yer aldığı bir tür takviye edici gıdadır. Düzenli tüketimi insanların günlük tüm vitamin ve mineral ihtiyacını karşılarken, içeriğinde yer alan sistein ve metitonin isimli maddeler saçların daha parlak ve canlı olmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle de yoğun saç dökülmesi sorunu yaşayanların, Asos tableti aksatmadan kullanmaları önerilmektedir. Böylece daha sağlıklı ve gür saçlara sahip olmak da kaçınılmaz olacaktır.

Assos Aga-K 60 Tablet Faydaları​

Asos tabletin içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller hem vücut için hem de saçlar ve cilt için son derece faydalıdır. Ürünün belirtilen şekilde ve günlük tüketilmesi gereken doza uygun kullanılması daha sağlıklı bir yaşam sürmeyi de olanaklı kılar. Aga K-60 tabletin faydaları şunlardır;
  • Tabletin içinde bulunan biotin maddesi saçın ve cildin korunmasına yardımcı olur.
  • Ürünün içeriğindeki çinko, tırnakların sağlıklı olmasını sağlar.
  • Daha sağlıklı bir hayat için ideal bir üründür.
K 60 tabletin en önemli özelliği B vitaminlerinin yanı sıra at kuyruğu ekstresi, darı ekstresi ve de buğday ekstresi gibi ürünleri de barındırmaktadır. Ürünün hastalıkların önlenmesinde ya da tedavisinde kullanılması mümkün değildir. Ayrıca folik asit ve paba açısından da zengin olan takviye edici gıda günlük kullanım için de uygundur.

Assos Aga-K 60 Kullanımı​

Takviye edici gıdalar günlük belirtilen dozda kullanılmalıdır. Asos tablet için en uygun kullanım dozu ise günde 1 ya da 2 tablet şeklindedir. Yani günde iki defa olmak kaydıyla tek tablet şeklinde alınmalıdır. Tercihen ara öğünlerle birlikte alınması önerilmektedir. Takviye edici gıda eğer doktorların tavsiyesi ile kullanılacaksa önerilen şekilde kullanılmasına herhangi bir sakınca yoktur. Tüketimi ise bol sıvı ile tek tek yutulması şeklindedir. Tabletlerin her biri küçük ve orta boyutta olmakla birlikte formu da kolay yutulabilir niteliktedir. Tüketim esnasında çiğnenmesi tavsiye edilmemektedir.
 

Yeliz

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
31
Çözümler
1
Tepkime puanı
7
Puanları
1
Konum
Mersin
Alırken hiç düşünmeyin. Yazılan faydalarını göreceğiniz bir tablettir. Doktorumun tavsiyesini dikkate alarak kullandım. Kullanırken endişelerim vardı ama artık vazgeçemediğim destekleyici tabletlerim arasında. Saçlarımdaki dökülmelerim durdu, cildimdeki mat görüntü gitti daha canlı görünmesini sağladı.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
19
Tepkime puanı
5
Puanları
1
Konum
Mersin
Bende kullandım @Yeliz arkadaşın yazdıklarının hepsine katılıyorum. Saçlar konusunda sıkıntı yaşayanlar düşünmeden kullanması gereken üründür. Bunu kullananlar Ducray markalı şampuanlarını da kullanmasını tavsiye ediyorum.
 

Elif Sema

Üye
Katılım
31 Tem 2021
Mesajlar
13
Çözümler
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Ürün oldukça etkili ve bir o kadar kalitelidir. Tüm eczanelerin en çok satışını yaptığı ürün kataloğunda yer alan destekleyici bir üründür.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Assos bana göre ilaç sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. Üretimini yaptığı tüm ilaçların etkisi kısa sürede hissediliyor. Daha önceden kullanmış olduğum bu ürün sayesinde saçın ihtiyaç duyduğu vitaminleri dışarıdan destekledim.
 
Üst