Soru Beğenerek Kullandığınız Saç Sprey Markası Hangisi?

Piyasada saç şekillendirmek için olduğundan fazla sprey satışı yapılmaktadır. Satışı yapılan saç spreylerinin üzerinde tüm saç tipine uygun ibaresi bulunsa da o iş ne yazık ki öyle olmuyor. Bende sizden gelecek öneriler doğrultusunda sprey alacağım. Saçlarım ince telli olduğu için daha önceden kullanmış olduğum Osis, Toni&Guy, Morfose ve Wella markaları istediğim gibi şekillendirme yapmıyor. Kullandıktan bir süre sonra saçlarda düşme meydana geliyor. Sıcak ve nemli havalarda saçlarımı sabitleyecek sprey markası arıyorum.

Daha önceden beğenerek kullandığınız saç sprey markaları hangileri?

Benzer konular

Çözüm
Bana göre kullanabileceğiniz en kaliteli saç spreyi markaları sırasıyla şöyledir;
  1. Osis
  2. Wella
  3. Taft
  4. Toni&Guy
  5. Urban
Hepsi tarafımca denenmiş en çok beğendiğim ise Osis'in spreyleri olmuştur. Genelde alışverişlerimi "Sachane" sitesi üzerinden yapıyorum. Dilerseniz saçınıza en uygun spreyi bulmak için satıcılarla iletişim kurun. Onlar sizlere en uygun ürünleri önerecektir.

Hasret

Üye
Son yıllarda beğenerek kullandığım saç sprey markam Goldwell olmuştur. Genelde markaya ait spreylerin satışı kozmetik marketlerde yapılmıyor. Ama almak isterseniz internet üzerinden küçük bir araştırma yaparak satış kanallarına ulaşmanız mümkündür. HepsiBurada, Trendyol vb. alışveriş sitelerinde kampanyalı rakamlarla satın almanız mümkündür.

Sizin gibi saçlarımın cansız olması kullandığım spreylerin uyum sağlamaması istediğim görüntüyü elde etmemi engelliyor. Kuaförümün tavsiyesi üzerine Goldwell'in en güçlü tutucu özellikli spreyini aldım çok memnun kaldım.

Betül

Üye
Piyasadaki en kaliteli saç spreyi markalarının başında bana göre Osis gelmektedir. Osis'in her taç tipine uygun spreylerinden biri alıp kullanmaya başlayabilirsin. Fakat saçlarınız ince telliyse öncelikle bakım kürü yapıp saçlarınızın canlılık kazanmasını sağlayın. Sprey faktörü her zaman ön planda tutulmamalıdır. Şampuan tercihi ve kullanılan bakım malzemeleri gerçekten saçların görüntüsünü ciddi derecede değiştiriyor.

Bana göre kullanabileceğiniz en kaliteli saç spreyi markaları sırasıyla şöyledir;
  1. Osis
  2. Wella
  3. Taft
  4. Toni&Guy
  5. Urban
Hepsi tarafımca denenmiş en çok beğendiğim ise Osis'in spreyleri olmuştur. Genelde alışverişlerimi "Sachane" sitesi üzerinden yapıyorum. Dilerseniz saçınıza en uygun spreyi bulmak için satıcılarla iletişim kurun. Onlar sizlere en uygun ürünleri önerecektir.

Çözüm