Soru Benri Kadınlar İçin Premium Jel Tabanlık Kullananlar

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
37
Çözümler
1
Tepkime puanı
8
Puanları
8
Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Gratis mağazasında geçen gün Benri markalı jel tabanlık gördüm. Almadan önce kısa bir araştırma yapmak istedim fakat piyasada fazla bulunmadığı için kullanıcıların tabanlık hakkında herhangi bir görüşü olmamış. Satın almadan önce sizlerden bilgi toplamak adına bu soruyu açtım. Kadınlar için satışı yapılan jel tabanlığı kullanıp deneyim sahibi arkadaşlar yorum bırakırsa sevinirim.

Her tip şekline uygunluk sağlayan ve numara olarak istediğiniz yerden keserek ayağınıza uygun hale getirdiğimiz söyleniyor. Hayatım boyunca hiç jel tabanlık kullanmadığım için araftayım.
 

Benzer konular

Katılım
31 May 2021
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Konya
Geçen yıl tabanlık kullanan biri olarak herhangi bir faydasını gördüğüm söylenemez. Jel derken insan yumuşacık bir şeylerin olacağını düşünüyor ama öyle bir durum olmadığını söyleyebilirim. Normal tabanlıktan herhangi bir farkı yok diyebilirim. Fakat ortopedik tabanlıkları denemenizi tavsiye ederim. Adından bahsedilen Benri jel tabanlığın beklentinizi karşılamayacağım bilmenizi isterim.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
22
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Konum
Ankara
Kullanan birisi olarak söylüyorum hiç memnun kalmadım. Normal tabanlıktan hiç bir farkı yok diyebilirim. Bence jel taban almak yerine daha ortopedik bir şeyler bakın derim.
 
Üst