Öneri Benri Premium Jel Tabanlık İşe Yarıyor mu?

Katılım
31 May 2021
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Konya
Gratis mağazasında satışı yapılmakta olan jel tabanlık hakkında kısa öz bir konu paylaşmak istiyorum. Öneri niteliğinde olacak bu konuda Benri markasının üretimini yaptığı jel tabanlık hakkında babamın deneyimlerini sizlerle paylaşacağım...

Öncelikle her tip ayakta uyumlu olan Benri jel tabanlık, 41-46 numaraya sahip ayaklar için uygundur. Kutu içinde 1 çift jel tabanlık bulunmakta olup yumuşak olmasıyla gün boyu konforu ayaklarınızda hissettiriyor. Ayaklarda meydana gelen ağrıları azalttığı, mikro fiber üst malzeme sayesinde ayaklarda meydana gelecek nemi emmektedir. Ayakta saatlerce çalışan erkeklerin kullanımı için ideal bir üründür. Ayak numarasına göre kesilebilir bu ürünü kullandıktan sonra diğer tabanlıklardan ayıran özelliği hissetmeye başlayacaksınız.

Yukarıda yaptığım yorumlamanın çoğu babamın anlatmaya çalıştıklarıdır. Eğer eşine dostuna jel taban arayan varsa kesinlikle kullanılması tavsiye edilir.
 

Benzer konular

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Gratis mağazasından bende kampanyada alıp kullanmıştım ama hiç bir faydasını görmedim. Aksine ayakkabının kendi tabanlığından daha sert bir materyale sahipti diyebilirim. Bence daha kaliteli tabanlıklara bakmanız ayak sağlığınız için doğru bir karar olur.
 

Elif Sema

Üye
Katılım
31 Tem 2021
Mesajlar
13
Çözümler
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Aslında kullandıkça ayak sıcaklığına göre şekil alan bir tabanlık gibi görünüyor. Ama kuzenim kullanıp tavsiye etmediği gerçeğini de söylemeden geçemeyeceğim. Normalde babama alacaktık ama kuzenimin ürün yorumundan sonra almaktan vazgeçmiştik.
 
Üst