Soru Bigo'da Yayıncı Olarak Para Kazanılır mı?

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Bigo Live uygulamasını indirdim. Fakat uygulamada geçirdiğim zaman içinde gördüm ki birçok kişi artık mesleğini bırakıp yayıncılığa soyunmuş. Hepimizin bildiği üzere son yıllarda bazı uygulamalarda yayıncı olmak moda oldu. Bende kendi çevremi kurabileceğim bir yayın uygulaması arıyorum. Daha önceden bazı yayıncıların Bigo hakkında olumsuz birçok yorumunu okudum. Gerçekçilik payı nedir bilmiyorum...

Sadece şunu öğrenmek istiyorum "Bigo Live'da yayın açarak kazanç sağlayabilir miyim?" eğer aranızda konu hakkında yardımcı olacaklar varsa lütfen yoruma düşsünler. Maddi sıkıntılar yüzünden sanal alem üzerinden gelir elde etmem gerekiyor. Ülkemizde işsizlik almış başını gidiyor bu yüzden yayıncı ya da fenomen olarak kazanmam gerek.

Şimdiden cevaplamada bulunacak arkadaşlara teşekkürü borç bilirim. :)

Benzer konular Forum Tarih
Berna Öztürk Diğerleri 1 113

Benzer konular

Aslında doğru düşünüp mantıklı bir karar almışsınız. Yalnız Bigo'da düşünüldüğü kadar kolay para kazanamazsınız. Çünkü Bigo'da dünyanın her köşesinden katılımda bulunan değişik tipler var. Yani siz seviyeli sohbetimi yaparak kazanç elde ederim diyorsanız beklediğiniz rakamlara ulaşamazsınız. Bu yüzden size tavsiyem alternatif uygulamalarda boy göstermeniz olacaktır. Zamanında gözlemlediğim kadar doğru dürüst insanların olmadığı bir ortam olarak aklımda kaldı. :)

Betül

Üye
Bigo yerine başka uygulamaları tercih etmenizi önemle tavsiye ederim. Zamanında yer alıp Türkiye'nin tüm sapıklarını gördüğüm uygulamadır. Bence kesinlikle yetkililer tarafından denetlenmeli ve girişleri yasaklanmalıdır.

Bigoda para kazanırsın fakat kazanmak için bedel ödemek gerekiyor. Eğer karakterimden ödün veririm diyorsanız Bigo yayıncısı olabilirsiniz. Olmak için sadece demo yayın yapıp hesabınızın onaylanmasını bekliyorsunuz.