Boks Maçları Hangi Kanalda Çıkıyor?

Admin

Yönetici
Katılım
23 Nis 2021
Mesajlar
79
Çözümler
2
Tepkime puanı
28
Puanları
8
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.kadinasor.com
Boks Maçları Hangi Kanalda Çıkıyor?


Türkiye’de futboldan sonra izlenmesi en sevilen spor müsabakalarından biri de boks maçlarıdır. Özellikle geceleri yayınlanan ve heyecan verici bu maçlar Türkiye’deki kanallarda da yayınlanmaktadır. Erkeklerden çok son zamanlarda boks maçlarına kadınlarda heves sarmış durumda. Ünlü Türk boksörlerin de maçını izleyebileceğiniz TV kanalı DMAX kanalıdır. Canlı yayın olarak yayınlanan bu çamların tekrarlarını da dilerseniz DMAX’ın internet sitesi üzerinden dilerseniz de TV’de tekrarının verilmesini bekleyerek izleyebilirsiniz. Hangi boks karşılaşmasını izlemek istiyorsanız DMAX’in sitesine girip ne zaman yayınlanacağını öğrenebilirsiniz. Yayımlanan boks maçlarını ise sevilen sunucu Bilgehan Demir sunmaktadır.

Boks Gecesi Programı Hangi Kanaldadır?​

Programın asıl ismi Bilgehan Demirle Boks Gecesi’dir. Bu program WBC, WBA, IBF, WBO isimli 4 büyük federasyonun unvan maçlarından oluşan maçların izlenebileceği bir programdır. Program ise DMAX kanalında yayınlanmaktadır. Boks maçları canlı yayın olduğu için Türkiye’deki yayınlanma saati de biraz geç olabiliyor. ABD’de yapılan bu maçların canlı versiyonunu Pazar sabahı saat 05.00 civarında izleyebilirken dilerseniz Pazartesi akşamı saat 00.20’de de tekrarını izleyebilirsiniz. İzleyicilerin en merak ettiği konulardan birisi de DMAX kanalının ücretli olup / olmadığıdır. DMAX kanalı Discovery firmasına ait yepyeni ve ücretsiz bir kanaldır. Tüm uydu alıcılarından ekleyip ücretsiz bir şekilde burada yayınlanan boks programlarını ve diğer programları izleyebilirsiniz. Aynı zamanda boks programları DMAX haricinde, TV8,5 kanalında da ücretsiz bir şekilde gece vakitlerinde yayınlanmaktadır.
Kaçırdığınız boks maçlarını YouTube spor kanallarında küçük bir araştırma yaparak izleyeceğinizi unutmayın! Artık canlı yayın sonrası birçok yerel spor kanalları anlık olarak maçları YouTube üzerinden takipçileriyle paylaşmaktadır.
 
Üst