Öneri Canlı Yayında Para Kazandıran Uygulamalar

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
37
Çözümler
1
Tepkime puanı
8
Puanları
8
Günlük olarak canlı yayın yaparak para kazanmak isteyenlerin olduğu şu dönemde belli başlıca bazı uygulamaların isimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Yaptığım küçük bir araştırma sonrası yayıncı olmanıza imkan sağlayan bazı uygulamalar belirli bir kotaya ulaşıldığında kazanç elde etmemizi sağlıyor. Bunlardan bazılarının isimleri şöyledir;
  1. Nimo TV
  2. Bigo Live
  3. YouNow
  4. Mico
  5. Gazulive
  6. Twitch
  7. TikTok
Yukarıda ismi geçen uygulamalardan herhangi birini indirip yayıncı olmak için hesap oluşturabilirsiniz. YouTube kanalı açarakta yayın açabilirsiniz ama benim tarafınızla paylaştığım uygulamalar daha pratik yoldan yayıncılık yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bazı uygulamalar ajans sistemi üzerine çalıştıkları için uygulama içinde popüler ajanslardan birine bağlı olmalısınız. Özellikle Bigo ve Mico uygulamalarında ajanslara bağlı olmanız şartıyla yayıncılığa başlayabilirsiniz.

Konu hakkında sormak ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir şey olursa yorum yazmanız yeterli olacaktır.
 

Benzer konular

Katılım
31 May 2021
Mesajlar
23
Çözümler
2
Tepkime puanı
0
Puanları
3
Konum
İstanbul
Mico en sevdiğim uygulamadır ama fazla kullanıcısı olmadığı için yayınlar boş geçebilir. Bigo'da en sevmediğim yayın uygulamalarının başında geliyor. Çünkü boş beleş bir sürü insanın var olduğunu söyleyebilirim. Diğerleri konusunda bir fikir sahibi değilim ama TikTok'da son zamanlarda en popülerler arasında yer alıyor.
 
Katılım
8 Haz 2021
Mesajlar
21
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Ankara
En güzeli bence TikTok aksini iddia eden kişi sayısı çok azdır. Çünkü TikTok'un kullanıcı sayısı diğer yayın uygulamalarından daha fazladır. Hem video paylaşımı hem de yayıncılık yapma şansını tanıdığı için her zaman zirvede kalacak uygulama gibi görünüyor.
 
Üst