D&P Parfümleri Kalıcı mı?

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
21
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Adana
D&P Parfümleri Kalıcı mı?


Orijinaline en yakın ve en uygun fiyata parfümler satan D&P parfümleri, aynı başarıyı kokuların kalıcılık seviyesinde de yakalamıştır. Koku olarak orijinal parfümlerin birebir aynısını üreten markanın, açık parfüm ürettiği için çoğu insan kokularının kalıcılık etkisi göstermediğini sanıyor. Oysaki açık parfüm üretmesi kalıcılık seviyesinden hiçbir şey eksiltmiyor. Hatta çoğu markanın orijinal parfümlerinden daha kalıcı ve daha güzel kokular elde ediliyor. Hem oldukça kaliteli hem de kalıcı olan bu kokulara ise mağazanın verdiği kodlarla ulaşabilirsiniz. Her markanın kendine ait bir kodu bulunuyor. Örneğin Armani markasının parfümüne A2 kodunu söyleyerek ulaşabiliyorsunuz. Seçtiğiniz marka parfümün orijinal halindeki kalıcılık seviyesi neyse, D&P parfümünün de kalıcılık seviyesi o'dur.

Dünyanın 37 ülkesinde marka olarak boy gösteren, 500 mağazaya sahip olan ve 400+ ürün çeşidini bünyesinde bulunduran D&P markasının parfümlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Fiyat konusunda son zamanlarda her ne kadar artış göstermiş olsa da orijinal parfüm fiyatlarının üçte biri diyebiliriz.

En Kalıcı D&P Parfümleri Hangileridir?​

D&P mağazalarında hem erkekler için hem de kadınlar için birbirinden ünlü markaların orijinaline yakın parfümler bulunur. Bu parfümler arasından en kalıcı kadın parfümlerine Shiseido Zen markasının kokusuna sahip olan S8 koduyla, Lacoste Femme Classic kokusunun birebir aynısı olan L13 koduyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca V3 ve P12 kodlu markalara ait kokular da en kalıcı D&P parfümleri arasında yer almaktadır.

Kadınlar kadar kokularına dikkat eden ve önem gösteren erkekler için de en kalıcı parfümlerine Jill Sunder Sun markasının kokusunu taşıyan J4 koduyla, Hugo Boss kokusunun birebir orijinali olan B4 koduyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

D&P parfümleri hakkında sizin görüş ve düşüncelerinizi alabilir miyiz?
 

Benzer konular

Üst