David Walker Kalıcı mı?

Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
23
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
Ankara
David Walker Kalıcı mı?


En kaliteli ve en orijinal ürünlere sahip olan David Walker parfümleri aynı zamanda oldukça kalıcı parfümlere sahiptir. Kokularında orijinal markaların birebir kokusunu yakalama başarısı gösteren David Walker parfümleri bu başarıyı kalıcılık seviyesinde de gösteriyor. Açık parfüm ürettikleri için kalıcılık seviyesinin daha az olduğu düşünülen bu parfümlerin aslında kalıcılık seviyesi oldukça yüksektir. Orijinal bir kokunun kalıcılık seviyesi ne kadar ise David Walker markasından alacağınız parfümün de kalıcılık seviyesi o kadardır. David Walker parfümlerinin üzerinde bulunan kodların her biri farklı ve ünlü markayı temsil etmektedir. Bu nedenle istediğiniz markanın ismini söyleyip öğrendiğiniz kodla tüm David Walker mağazalarından aynı kokuyu satın alabilirsiniz. Örneğin E7 koduyla Armani White parfümünü satın alabilirsiniz. Satın aldığınız bu parfümün kalıcılığı ve kokusu birebir Armani White parfümüne eş değerdir.

En Kalıcı David Walker Parfümleri Hangileridir?​

David Walker mağazalarında hem erkek hem kadın parfümleri bulabilirsiniz. Hem kaliteli hem güzel kokan hem de uzun saatler boyunca kalıcılık etkisi gösteren kadın parfümlerine; Armani COLD markasının kokusunu taşıyan B6 koduyla ulaşabilirsiniz. Bu koku en kalıcı kokular arasındadır. Ayrıca B141 Lacoste love of pink kokusu ve B171 kodunu taşıyan Versace kokusu da en kalıcı kadın kokuları arasındadır. Kadınlar kadar kokularına önem veren erkekler için ise en kalıcı parfümlere E7, E16, E80 kodları ile ulaşabilirsiniz.

Daha önceden David Walker üretimi olan parfümleri kullanıp deneyim sahibi olan kişilerin markanın parfümü hakkındaki görüşleri yorum bölümünden paylaşmasını rica ederiz. Böylece parfüm satın almak isteyenler için fikir alışveriş yağmalarına yardımcı olacaksınız.
 
Benzer konular Forum Tarih
S Parfüm & Deodorant 0 221

Benzer konular

Katılım
15 Ocak 2022
Mesajlar
19
Çözümler
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
David Walker markalı parfümlerin kalıcılığı olduğunu düşünmüyorum. Kullandıktan sonra yoğun bir esans kokusu geliyor ama ilerleyen 1-2 saat sonra koku tamamen uçup gidiyor. D&P parfümleri de ilk çıktığı zamanlar çok etkiliydi ama şimdi fiyat konusunda alıp kullanamıyoruz. Geçenlerde bir arkadaşım MAD parfümleri diye bir marka önerisinde bulundu. Kısa sürede o markanın parfümlerini deneyeceğim. Olumlu-Olumsuz geri bildirimi bu sayfa üzerinden yaparım.
 
Üst