Dawid Walker Parfüm Kullananlar

Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
23
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
Ankara
Dawid Walker Parfüm Kullananlar


İster özel günlerde isterseniz de günlük kullanımda rahatlıkla kullanabileceğiniz Dawid Walker parfümünün, kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar merak edilmektedir. Bizde sizler için bu yorumlara araştırdık. Dawid Walker parfüm kullananlar, bu parfümü kalıcı bulduklarını ve başarılı olduğunu söylemektedirler. Kokusunun, orijinaline çok benzediğini de belirtmektedirler. Özellikle kış mevsiminde, kıyafetlerinde ve tenlerinde bu parfümün çok fazla kaldığını ve bu yüzden severek kullandığını söyleyen kullanıcılarda bulunmaktadır. İlk kullanıldığı esnada ağır bir koku olarak düşünülse de, oldukça güzel ve denemeye değer olduğu söylenmektedir. Cilde herhangi bir zarar vermediği, alerjiye ve kızarıklığı neden olmadığı gelen yorumlar arasındadır. Parfüm performansının gayet iyi olduğu ve rahatlıkla herkesin kullanabileceği yorumları da kullanıcılar tarafından yapılmaktadır.

Dawid Walker Kadın Parfüm Önerileri​

Kullanıldığı andan itibaren birçok kadının beğenisini kazanabilmiş bu parfümleri, sizler için araştırdık ve listeledik. Üretim esnasında kullanılan esansların kalıcılığı ve orijinal ürünlerle birebir oluşu markayı farklı kılmaya yetmiştir. İşte Dawid Walker kadın parfümlerinin en çok tercih edilenleri;
  • B-85, Dawid Walker Arizona life parfüm, çiçeksi kokular isteyen kadınlar için, eşsiz bir tercih olabilmektedir.
  • B-81, Dawid Walker ZORD parfüm, kendine has kokusu ile monotonluktan sıkılmış kadınların, bu hissi üzerinden atmasını sağlar. Tutkulu bir kokuya sahip olan bu parfüm, çekici görünmek isteyen kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.
  • B-84, Dawid Walker NAVIGETUR parfüm, özgür ruhlu ve zor kadınların kullanmaktan hoşlanacağı bu parfümdür ve deniz kızından esinlenerek üretilmiştir. Adeta deniz kızları gibi özgür hissetmek istiyorsanız, mutlaka bu parfümü denemelisiniz.
Peki, sizin koku olarak hangi parfümü tercih ettiğinizi öğrenebilir miyiz?
 
Benzer konular Forum Tarih
S Parfüm & Deodorant 1 622

Benzer konular

Üst