Dermatoloğa Dermapen Yaptıranlar

Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
36
Çözümler
2
Tepkime puanı
12
Puanları
0
Konum
İstanbul
Geçenlerde diş kontrolü için İstanbul'da özel bir hastaneye gittim. Hastane içinde cildiye doktorunun reklam panosunu gördüm ve cilt için 5 seans uygulamalı kesin çözümlü dermapen işlemi yapıyormuş. Fakat bu işlem her yerde yapılmadığı gibi kullanılacak olan ürünlerin kalitesi de çok önem arz ediyor. Daha önceden hastane ortamında cilt bakımı için işlem yaptıran oldu mu? Malum ülkemizde herkes cilt konusunda farklı çalışmalar yapıyor ama sonu düşünüldüğü kadar güzel olmayınca bende fazla piyasaya güvenemiyorum.

Özel hastanede daha önceden dermatolog yardımı alarak dermapen yaptıran oldu mu?

Şimdiden cevaplamada bulunacak arkadaşlara teşekkür ederim.
 
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
6
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Konum
Edirne
Genelde tüm cilt problemlerinde doktor kontrolüne giderim. Çünkü piyasada bulunan güzellik salonları çok acemi kişiler barındırıyor. Bu yüzden fazla itibar etmediğim için dermatolog yöntemine başvurmak en doğrusu olur.

Özel hastane olması hiç bir şeye engel değil. Bence doktora kendinizi teslim edin ve her işlem sonrası cildinizi nemli tutmayı ihmal etmeyin.
 

Yeliz

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
31
Çözümler
1
Tepkime puanı
7
Puanları
1
Konum
Mersin
Dermatolog dışında başka bir yerde yaptırman saçmalık olur. Sonuçta hastane ortamındasın oradan başka bir yere güvenmek doğru olur mu?

Geçen yıl epilasyon için bir güzellik salonuyla anlaştım. Seanslara gidip geldikçe birçok tartışma konusuna şahit olmuştum. Sokak arası yerlerde dermapen yaptıran kişilerin ortak sorunu hiç bir etkili sonuca varamadıklarından yanaydı. Muhatap olacak kimseyi bulmamaları da cabası diyebilirim. Çünkü küçük işletmelerde sürekli personeller değişebiliyor. Ama hastane ortamında sonuçta muhatap olacak birilerini bulabiliyorsunuz.
 
Üst