Dermoskin BB Krem Kullananlar

Katılım
13 May 2021
Mesajlar
15
Tepkime puanı
4
Puanları
1
Konum
Antalya
Dermoskin BB Krem


Dermoskin BB Krem, doğal içeriği ile cildi derinlemesine nemlendirirken, güneşin zararı ışınlarına karşı da etkin bir koruma sağlamaktadır. Tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olan ürün, kapatıcılık özelliği de yüksek olduğundan cilt tonunu başarılı bir şekilde eşitler. Tercihe göre makyaj bazı olarak kullanımı da sağlanabilen Dermoskin BB Krem, daha genç, canlı, ışıltılı ve porselen bir cilt görünümü için makyaj malzemelerinin vazgeçilmezlerinden olmuştur. Ürünün düzenli kullanımı ciltte leke oluşumuna engel olur. Ayrıca oluşmuş lekelerin de renklerinin açılmasını sağlar.

Dermoskin BB Krem Özellikleri​

  • Cildin kaybettiği nemi içerdiği Hyaluronic Acid ve Panthenol sayesinde geri kazandırmaya yardımcı olur. Böylece ciltte olduğu süre boyunca cildinizin daha nemli görünmesini sağlar.
  • Bileşeninde bulunan C vitamini sayesinde cilt tonunuzu eşitlemeye yardımcı olur.
  • Cilt yüzeyinde meydana gelecek lekelenmeleri Zinc Oxide UVA ile engellemektedir.
  • Formülünde bulunan A vitamini de kolajen sentezinde artış sağlayarak cildin sıkılaşmasına yardım eder.
  • Güneş ışınlarının cilde vereceği zararları SPF 50 faktörüyle önlemektedir.
Özelliklerinin yanı sıra cilde sağladığı faydalarını öğrenmek için yazı devamına inebilirsiniz...

Dermoskin BB Krem Faydaları Nelerdir, Nasıl Kullanılır?​

İlk kullanımda bile cildi nemlendirerek, cilt tabakasında bulunan lipitlerin sentezini artırmaya fayda sağlar. Yani ciltte meydana gelmiş hasarlı yapıların onarılmasına da etki eden bir yapısı vardır. Ürün makyajlarda da kullanılabilir. Böylece fondöten vb. gibi makyaj ürünlerinin ciltte sivilce ve siyah nokta oluşturmasına da engel olacaktır. Tüm cilt tipine uygun olarak formüle edilen bu ürünü anlaşmalı eczanelerde ve dermokozmetik ürün satışı yapan internet satış sitelerinde bulabilirsiniz.

Dermoskin BB Krem İçeriği Nasıldır ve Ne İşe Yarar?​

Dermoskin BB Krem, içeriğinde cildin günlük ihtiyaç duyacağı kadar C vitamini, E vitamini, A vitamini, Hyarulonik Asit, B5 vitamini, licorice ekstratı ve witch hazel ekstratı bulundurmaktadır. Zengin ve doğal içeriği sayesinde cilt için güçlü bir antioksidan özelliği yaratan Dermoskin BB Krem, cildin sıkılaşarak renginin açılmasına da yardımcı olmaktadır. Ürün, cildi yatıştırarak rahatlatır. Çok güçlü bir kolajen sentezine sahiptir. Bu da pürüzsüz bir cilt için ideal bir seçim olacağını kanıtlar.

Ürün Kullanımı: Kirden arındırılmış cildinize yeterli miktarda kullanılması uygundur. Günlük olarak cildi nemlendirmesi için kullanılırken, makyaj öncesi baz ve güneşten koruyucu krem özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

Uyarılar: Saklama koşullarına göre 15-25°C yerlerde muhafaza ediniz. Çocukların rahatlıkla ulaşabileceği yerlerden uzak tutun. Gözle temas etmesi durumunda derhal gözünüzü bol su ile yıkayın.

Dermoskin BB Krem Reklamı


Dermoskin uzmanları tarafından geliştirilip piyasaya sunulan BB Krem hakkındaki deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
 

Benzer konular

Son mesajlar

Üst