Dermoskin Face Active Serum Kullananlar

Gülçin

Üye
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
25
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Dermoskin Face Active Serum


Dermoskin Face Active Serum, yaşlanmayı geciktirmek için tercih edilen, hücre yenileyici özelliğe sahip bir üründür. Düzenli kullanımı çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan nem kaybının engellenmesine ve cildin ihtiyacı olan nem dengesinin sağlanarak daha canlı bir cilt oluşumuna katkı sunar. Dermoskin Active serum su bazlı bir üründür. İçeriğinde yağ vb. gibi maddeler bulunmaz. Bu neden her cilt tipi için ideal bir üründür. Günlük bakımda kullanılabilir. Ayrıca medikal estetik sonrasında da cildin nemlendirilmesini sağlamak ve de bakım amacıyla da kullanımının sağlanabilir.

Dermoskin Face Active Serum Özellikleri​

Dermoskin Face Active Serum içeriğinde yüksek miktarda hyarulonik asit bulundurmaktadır. Ancak barındırdığı Hyarulonik Asit tek tip değildir. Bu özelliği sayesinde epidermisteki bariyer tabakasının su tutma kapasitesini artırır. Böylece ince kırışıklıkların da derinliği gözle görülür bir şekilde azalmış olacaktır. Düzenli ve yeteri kadar kullanımında cilt daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmaktadır. Aynı zamanda yüksek nem tutma kapasitesi bulunur. Ürünün molekül ağırlığı düşüktür. Bu da dermiş tabakasına kadar inmesini sağlar. Ciltteki kolajen ve elastin lifleri arasındaki boşlukları doldurur. Cildin elastik yapısını artırarak, kırışıklık derinliğini de azaltır. Sonuç olarak cilt aha dolgun bir görünüme kavuşur.

Dermoskin Face Active Serum Kullanımı​

Face Active serum hem gece hem de gündüz kullanımı için ideal bir üründür. Cilt temizlendikten sonra birkaç damla serum, tüm cilde masaj yaparak uygulanır. Ürünün gözlerle temasından kaçınılmalıdır. Uygulama sonrasında serumu desteklemek adına cilt tipine en uygun olan yaşlanma karşıtı yoğun bakım kremlerinden kullanılması önerilmektedir. İhtiyaç halinde dermaroller işleminden sonra bakım serumu olarak da cildinize sürebilirsiniz.
 

Benzer konular

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
19
Tepkime puanı
5
Puanları
1
Konum
Mersin
Cilde uygulandığı anda cilt çok çabuk serumu emiyor. Ama internette okuduğum bazı yorumlar açıkçası beni düşündürmeye başladı. Uzun süreli kullanım sonrasında ciltte siyah nokta meydana geldiği söyleniyor. Ben henüz 3 haftadır bu serumu kullanıyorum. Bana kullandığım süre boyunca sadece cildime parlaklık kazandırdı. Sıkılaştırma ve kırışıklık giderici özelliğini henüz görmedim. Kullananlar en az 4 ay kullanmam gerektiğini söylüyor. Bakalım elimden geldiğince düzenli kullanıp deneyimlerimi bu sayfada sizlerle paylaşacağım.

Bu arada ben serumu kullanmadan önce dermapen yaptırmıştım. Eğer bu tarz cilt işlemi yaptıranlar varsa uzman birine danışarak serumu kullansınlar. Bazı serumların ciltte yan etkilere neden olduğu unutulmamalı.
 

Asya

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
9
Çözümler
1
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Konum
Adana
Kardeşimin tavsiyesi üzerine kullanıp çok memnun kalmıştım. Ciltte oluşan lekelere karşı etkili olmasa da cildinizin daha sağlıklı görünmesine neden oluyor. Cildimde oluşan çizikler gözle görülür şekilde kayboldu. Ama serum tek başına yeterli olmaz. Bence serumla birlikte düzenli cildinize bakım yaptırın. Evde doğal maskeler deneyerek serumun etkilerini destekleyebilirsiniz.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
15
Tepkime puanı
1
Puanları
1
İnternet sitelerinde yazılan yorumları değerlendirerek gittim aldım, keşke almaz olaydım! Neden? Diye soracak olursanız şöyle yorumlayabilirim;

Cildiye doktorum cildimdeki kırışıklıkları azaltmam için farklı destekleyici serumlar kullanmamı söyledi. Bende eczaneye gidip faydasını göreceğim bir serum önermesini söyledim. Sağ olsun arkadaş hiç düşünmeden Dermoskin serumu önerdi. Fakat 2 aydır kullanmama rağmen cildimin yağlanmasına neden oldu. Artıları muhakkak oluyordur ama şimdide yağlanan cildim için ürün arayışındayım. :(
 
Üst