Öneri Dermoskin Kırışıklık Karşıtı Aktif Yüz Serumu

Betül

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
16
Çözümler
3
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Konum
İstanbul
Cildimde meydana gelmiş olan kırışıklıkları 3 aylık tedavinin ardından yok ettiğimi söyleyebilirim. İlk 2 ay boyunca alanında uzman cildiye doktorundan destek aldım. Daha sonra cildime uygulanan dermaroller uygulamasından sonra cildim eskiye nazaran daha sağlıklı görünmeye başladı. Hemen peşine doktorum bana Dermoskin markasının "Face Active Serum" ürününü kullanmamı önerdi. İlk kullanımdan itibaren ciltte germe yapıyor ve etkisini hemen hissettiriyor. Benim gibi cildinde kırışıklı oluşanların kullanmasını tavsiye ederim. Kullandıktan sonra cildinizde ne gibi değişiklikler meydana gelecek? İşte cevabı;
  • Cildinizin kaybettiği canlılığı geri kazandırıyor.
  • Gözeneklerin vitaminlerle dolmasını destekliyor.
  • Ciltteki kırışıklığı azaltmakla kalmıyor, cildimizdeki ölü deriyi temizliyor.
  • Dermaroller vb. işlemler sonrası kullanıma uygundur.
Kendim kullanıp deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim. Serumla ilgili soru veya aklınıza takılmış herhangi bir şey olursa bana yorum ya da DM üzerinden ulaşabilirsiniz.
 

Benzer konular

Katılım
31 May 2021
Mesajlar
23
Çözümler
2
Tepkime puanı
0
Puanları
3
Konum
İstanbul
Bende kullanıyorum çok memnunum canım. Ama sanki cildin nem kaybı yaşamasına neden oluyor gibi hissediyorum. İlk sürmeden itibaren hemen cilt emiyor ama yüzü baya bir gerdiği gerçeği var. Yine de cildin sağlıklı görünmesini desteklememekten iyidir. :)
 

Asya

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
9
Çözümler
1
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Konum
Adana
Kullananların samimi yorum yapmasını bekliyorum. Gelecek yorumlara istinaden alıp kullanacağım. Fiyat olarak yüksek ama tüp olarak küçücük olduğu için değer mi bilmiyorum. Kullanan arkadaşların yorumlarını bekleyeceğim.
 
Üst