Diş Beyazlatma Kalemi Kullananlar

Katılım
31 May 2021
Mesajlar
20
Çözümler
1
Tepkime puanı
8
Puanları
0
Konum
Denizli
Diş Beyazlatma Kalemi Kullananlar


Günlük yaşamda sıkça tüketilen çay, kahve ve de sigara gibi ürünler, dişlerde sararmalara neden olmaktadır. Ayrıca düzenli ağız ve diş bakımı yapmamak da dişlerin çürümesi gibi daha ciddi sağlık sorunlarına neden olabilecektir. Bu gibi sorunlara en iyi çözümü üretmek için kullanılan ürünler arasında diş beyazlatma kalemi yer almaktadır. Özellikle de lekelenmiş ve sararmış dişlerden kurtulup, bembeyaz dişlere sahip olmak için son zamanlarda en çok tercih edilen ürünlerden olan diş beyazlatma kalemi, kullananların da çok memnun olduğu bir ürün olmuştur.

Diş Beyazlatma Kalemi Nedir?​

Diş beyazlatma kalemi, dişlerdeki lekelerden kurtulmak için, kimyasal maddelerin kalem formuna sokularak daha kolay kullanım imkanının yaratıldığı bir bakım ürünüdür. Evde kullanım için de ideal olan diş beyazlatma kalemi, diş beyazlatmak için tercih edilen diğer yöntemlere göre çok daha ekonomiktir. Ayrıca içeriğinde bulunan hidrojen peroksit maddesi de ağartıcı özelliği ile son derece başarılı sonuçlar üretilmesine destek sağlamaktadır.

Diş Beyazlatma Kalemi Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?​

  • Kalem kullanılmadan önce kesinlikle dişlerin kuru olması gerekir. Fırçalamadan hemen sonra ıslanmış dişlere kalem kullanılması hiç bir etki yaratmayacaktır.
  • Dişlere sürüldükten hemen sonra sıvı tüketimi yapmayınız. Sıvıların kalem etkisini azalttığı ve dişlerde sızlama yaptığı söylenmektedir.
  • Dişlere sürülen kalemin kesinlikle cildinizle temas etmemesine dikkat etmelisiniz.
  • Üretiminde kullanılan kimyasal maddelerin diş ve diş etine zarar verdiği gerçeği unutulmamalıdır. Özellikle gebelik döneminde kimyasal bileşenlerden elde edilmiş ürünlerin kullanımı tavsiye edilmez.
  • Dişleri hassas olan kişilerin diş hekimine danışmadan bu tarz ürünlerin kullanımını yapmamaları gerekir.
Kullanım esnasında veya sonrasında meydana gelecek yan etkilerde lütfen alanında uzman birine danışın.

Diş Beyazlatma Kalemi Nasıl Kullanılır?​

Diş beyazlatma kalemini kullanmadan önce dişlerin, iyi bir diş macunu ile iyice temizlenmesi gerekmektedir. Bir sonraki aşamada ise diş ipi ile dişlerin arası iyice temizlenmelidir. Üçüncü adımda da diş kaleminin kullanılmasına geçilebilecektir. Kalemi kullanırken yeteri kadar ürünün dişlerin üzerine ince bir tabaka şeklinde sürülmesi yeterli olacaktır. Sürme işleminden sonra 5 dakika bekletip en son aşamada ise sürülen jelin ılık su ile temizlenmesi yeterli olacaktır.

Daha önceden diş beyazlatma kalemi kullanıp deneyim sahibi olan kişilerin ürün hakkındaki görüşlerini yorum bölümünden paylaşması rica olunur. Böylelikle dişlerini beyazlatmak için diş kalemi kullanacak olan kişilere ihtiyaç duydukları yardımı sağlamış olacaklar.
 
Üst