Dişleri Beyazlatmak İçin En İyi Diş Macunu Markası Hangisidir?

dis-beyazlatmak-icin-en-iyi-dis-macunu.jpg


Ağız ve diş sağlığını korumak için düzenli bakım yapılması şarttır. Öyle ki etkin bir ağız bakımında en önemli hususlardan biri de diş macunu seçimi olacaktır. Piyasaya bakıldığında hem içerik olarak hem de etki olarak çok sayıda diş macunu bulunur, ancak kişilerin hangisine ihtiyacı olduğuna karar verebilmeleri için ağız ve diş problemlerinin farkında olmaları ya da hekim önerisi almaları gerekir. Günlük hayatta insanların sıkça tükettiği çay, kahve ve sigara dişlerde sararma ve lekelenme sorununa neden olmaktadır. Daha estetik bir görünüm için dişlerdeki lekelenme ve sararmaların giderilmesi adına iyi bir diş macunu seçilmesinde fayda olacaktır. En iyi diş macunu markalarını şu şekilde sıralamak mümkün olacaktır;
  • Sensodyne Florürlü Macun
  • İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe
  • Sensodyne Tam Koruma
  • Splat White Plus
  • Colgate Optik White
  • Opalescence Beyazlatıcı Macun
  • Signal White Now Diş Macunu
Diş macunları beyazlatıcı etkisinin yanı sıra diş ve diş etini koruyucu içeriğe de sahip olmalıdır. Özellikle de günlük hayatta tüketilen besinlerin zararlı etkilerinden korunmak için de mutlaka iyi bir macun kullanılması gerekmektedir.

En İyi Diş Macunu Markası Nedir?​

Diş macunları daha sağlıklı ve parlak dişlere sahip olmak için özenle tercih edilmesi gereken ürünler arasında yerini alır. Piyasada yer alan birçok ürün ağız ve dişlerin ihtiyacına göre değerlendirilerek, satın alınmalıdır. Günümüzde insanların en çok tercih ettiği, en iyi diş macunu markaları; Colgate, Sensodyne, Crest ve Aquafresh şeklinde sıralanabilir. Bunun dışında son zamanlarda popülerlik kazanan Luis Bilen markasının ürünleri de çok kalitelidir. Sırasıyla paylaşılan markalara alternatif olarak kullanacağınız onlarca ürün markasının olduğunu da bilmeniz gerekir. Kendinize uygun diş macununu tercih ederek deneme yanılma yöntemiyle dişlerinize fayda sağlayacak markanın ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Ekstra beyazlık elde etmek için diş macununun yanında ağız bakım suları kullanmayı da ihmal etmeyin. Günümüzde dişlerdeki sarılığı gidermek için diş kalemi kullananların sayısında da artış görülmüştür. Fakat diş minelerine zararı olan bu tarz kimyasal ürünleri kullanmadan önce uzman birine danışmanız önerilir.
 

Gülçin

Üye
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
25
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Piyasanın lideri Opalescence markalı diş macunu diyebilirim. Kullanmayan bilemez ama kullanan benşmle hemfikir sahibi oldu bile. :) Çünkü ilk kullanımdan sonra bile gözle görülen değişimi anlamak mümkün oluyor. Ama düzenli kullanarak istediğiniz beyazlığı elde edebilirsiniz.

Söylediklerimin yanı sıra Splat markasının macunlarını da tek geçerim. Gratis mağazasından almıştım birkaç defa kullandıktan sonra memnun kalmıştım. Eğer gerçekten kısa sürede etkili sonuçlar elde etmek istiyorsanız söylediklerimi temin edebilirsiniz. Diğerleri market macunları olduğu için sadece anlık temizleme sağlıyor. Diğer kalite kokan markaların kalıcı etkiler sunduğunu söyleyebilirim. :)
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
21
Tepkime puanı
7
Puanları
0
Konum
İstanbul
Yıllardır değişmeyen, vazgeçemediğim ve üstüne marka tanımadığım diş macunum Opalescence olmuştur. Kullanırsanız bağımlısı olursunuz o derecede harika formüle sahip bir üründür. İlk fırçalamada bile dişlerde farklı hissiyat gösterdiği gerçeğini söylemeliyim.
 

Betül

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
16
Çözümler
3
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Konum
İstanbul
Sensodyne macunlarından vazgeçemiyorum. Ağız ve diş bakımında öncü markaların başında gelmektedir. Bence değerlendirin ve deneyip kendinize uygun olan en iyi macunu bulun derim. Birilerinin tavsiyesi doğrultusunda ürün kullanmayı doğru bulmuyorum.
 
Üst