Doğal Yöntemlerle Dudak Büyütme

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
23
Tepkime puanı
7
Puanları
1
Doğal Yöntemlerle Dudak Büyütme


Her kadın daha dolgun ve pürüzsüz duran dudaklara sahip olmak ister. Bu hayali gerçekleştirmek için illa estetik olmak gerekmiyor. Öyle ki evde uygulanabilecek doğal yöntemlerle de dudak büyütmek mümkün! Estetik gibi uzun süreli kalıcılığı olmayan doğal dudak büyütme yöntemlerinin, günü kurtaracak kadar yarı kalıcılık özelliği de mevcut! Peki evde dudak dolgunlaştırmak için neler yapmalısınız? Evde kalıcı dudak dolgunlaştırma yöntemleri nelerdir? Tarçınla, tuzla ve kaşıkla dudak dolgunlaştırma işlemleri nasıl yapılıyor? İşte detaylar…

Şeker ve Bal Maskesi​

Evde dudak büyütmek için en etkili yöntem şeker ve bal ile maske yapmaktır. Maskeyi hazırlamak için öncelikle 1 çay kaşığı esmer şeker ve 1 tatlı kaşığı bal karıştırılır. Elde edilen karışım 2 saat boyunca dolapta bekletilir. Yeterli süre geçtikten sonra şeker ve bal karışımı dudaklara masaj yaparak uygulanır ve en son ılık su ile temizlenir. Uygulama sonrası gözle görülür şekilde dudaklarınızda büyüme göreceksiniz.

Tarçın ve Zeytinyağı Maskesi​

Tarçın dudak dolgunlaştırma işlemlerinde sıkça tercih edilen doğal bir üründür. Maskeyi hazırlamak içinse 1çay kaşığı toz tarçın ve doğal zeytinyağı bir kaba alınarak iyice karıştırılır. Akabinde dudaklar diş fırçasıyla biraz fırçalanır ve maske uygulanır. Dudak büyütmek isteyenlerin bu maskeyi iki günde bir uygulaması gerektiğini unutmayın.

Nane Yağı, Tarçın Yağı ve Karabiber Yağı​

Evde dudak dolgunlaştırmak için illa maske ya da peeling uygulaması yapmak gerekmiyor. Son derece basit işlemlerle de dolgun dudaklara sahip olmak mümkün. Aktarlardan uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz nane yağı, tarçın yağı ve karabiber yağı dudak büyütmede etkili ürünlerdir. Söz konusu ürünler herhangi bir malzeme ile karıştırılmadan doğrudan dudaklara uygulanabilir. İşlem esnasında dudakta her ne kadar yanma hissetseniz bile kısa bir süre sonra dudaklardaki değişimi gözle göreceksiniz.

Soda Şişesi​

Dünya genelinde birçok kadının başvurduğu yöntemlerin başında soda şişesi gelmektedir. İhtiyacınız olan boş bir soda şişesi sayesinde dudaklarınızı anlık olarak büyütebilirsiniz. Tek yapmanız gereken soda şişesinin içine alt ve üst dudaklarınızı sıkıştırıp en az 10 dakika boyunca bekletiyorsunuz. Beklenilen süre sonunda gün boyu dudaklarınız normalinden oldukça büyük görünecektir.
Uyarı: Uygulama esnasında şişeyi belirtilen dakikadan fazla bekletmeyin. Aksi durumda dudaklarda beklenmedik sorunlar meydana gelebilir. Yaşanılacak olumsuz herhangi bir durum karşısında en yakın sağlık kuruluşuna başvurabilirsiniz.

Yukarıda yazılanlara alternatif olarak dudak büyütmek için sizlerin başvurduğu yöntemler nelerdir? Paylaşımlarınız doğrultusunda dudaklarını büyütmek isteyen diğer kullanıcıların bilgilenmesine yardımcı olacaksınız.
 

Gülçin

Üye
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
12
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Yıllar önce YouTube'da dudak büyütme yöntemiyle alakalı bir video izlemiştim. Videoda anlatılanları uygulamaya koyulup başarılı sonuçlar elde etmiştim. Eminim sizlerde yorum devamına ekleyeceğim videodaki yöntemi beğeneceksiniz. Sayfada yazılanlara ilişkin bir video olduğu için paylaşıyorum.

 

Son mesajlar

Üst