Dr. White Whitening Diş Macunu Kullananlar

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
4
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Dr. White Whitening Diş Macunu


Dr. White Whitening Diş Macunu, 100 gramlık kutularda satışı yapılan ve özel bir beyazlatma içeriğine sahip olan bir üründür. Ürünün düzenli kullanımındaki en önemli avantaj, tartarı ağız boşluklarından etkin bir şekilde uzaklaştırması yani derinlemesine temizlik yapıyor olmasıdır. Daha beyaz ve daha sağlıklı görünen dişlere sahip olmak için Dr. White Whitening diş macunu en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Ayrıca içeriğinin tamamen doğal olması da kullanıcılar için önemli bir avantajdır. Gün içerisinde çay, kahve ve sigara tüketimini fazla yapan kişilerin tercih edebileceği ürün olabilir.

Dr. White Whitening Diş Macunu Faydaları​

Dr. White Whitening Diş Macunu bilindiği üzere dünya genelinde kendisine çok büyük bir kullanıcı kitlesi edinmiş, kullananların da son derece memnun kaldığı bir ürün olmuştur. Ürünün düzenli kullanımında göstereceği etkiler oldukça çoktur. Düzenli kullanım sonucunda sağladığı faydaları ise şöyle sıralanabilir;
  • Dişlerin sararması ve diş lekelerinin oluşmasına engel olur. Bunun için günde 2 defa özenli bir şekilde dişlerin fırçalanması gerekecektir.
  • Dişlerde hassas bir temizlik yapar. Lekelere karşı bariyer etkisi gösterir.
  • Dişlerde oluşan tartar yapısını temizler, yeni tartar oluşumuna da engel olur.
  • Diş korumasına karşın etkin bir koruma etkisi vardır.
  • Diş etinin daha sağlıklı olmasına destek verir.
Ürün günlük kullanım için idealdir. Etkili sonuç elde etmek için uygulamayı günde en az 2 defa tekrarlamalısınız. Maksimum seviyede beyazlık için fırçalama sonrası ağız bakım suyu kullanmayı deneyebilirsiniz.

Dr. White Whitening Diş Macunu Kullanım Şekli​

Dr. White Whitening Diş Macunundan nohut tanesi büyüklüğündeki ürün diş fırçası üzerine sürülür. Macun diş fırçasıyla birlikte yumuşak hareketler uygulanır. Fırçalamayı en az 30 saniye tekrarladıktan sonra durulamaya geçin. Durulama yaparken ağız iyice su ile çalkalanarak, temizlenmelidir.
 

Benzer konular

Katılım
31 May 2021
Mesajlar
27
Çözümler
2
Tepkime puanı
5
Puanları
1
Konum
Sakarya
Trendyol sitesinden geçen hafta sipariş vermiştim. Kullanan biri olarak söylenilen tüm olumlu şeylere onay veriyorum. İlk fırçalamamda bile dişlerdeki hafif sararmayı görünür şekilde yok ettiğini söylemeliyim. Markanın diş kalemini de kullanmanızı tavsiye ediyorum. Ağızda bıraktığı tat bile saatlerce hissediliyor. Çantamdan bile ayıramadığım macundur.
 
Üst