Dr. White Whitening Pen Diş Beyazlatma Kalemi Kullananlar

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
4
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Dr. White Whitening Pen Diş Beyazlatma Kalemi


Dr. White Whitening Pen Diş Beyazlatma Kalemi, lekelenmiş dişlerin temizlenmesinde etkin bir performans sergilerken, dişlerin diğer bölümlerinde de başarılı bir beyazlık yaratır. Tek bir dokunuşla daha beyaz ve parlak dişlere sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği bakım ürünü, günlük kullanım için de idealdir. Ayrıca Dr. White Whitening Pen Diş Beyazlatma Kalemi, günde 2 defa belirtilen şekilde kullanılmalı ve öncesinde beyazlatıcı etkili diş macunun da kullanılmasına özen gösterilmelidir. İlk kullanımdan itibaren dişlerde meydana gelen rengi 3 ton beyazlattığını görebilirsiniz.

Dr. White Whitening Pen Diş Beyazlatma Kaleminin Faydaları​

Günlük hayatın temposuna ayak uydurmaya çalışırken, ne kadar özen gösterilmiş olursa olsun dişlerin lekelenmesine engel olunamamaktadır. Özellikle de sıkça çay ve kahve tüketimi, dişlerin sararmasına ve lekeli görünmesine neden olan en temel faktördür. Böyle durumlarda dişleri beyazlatarak, daha sağlıklı hale getirmek adına bazı bakım ürünlerine ihtiyaç duyulur. Diş beyazlatma kalemleri de bu bakım ürünlerinden biridir. Dr. White Whitening Pen Diş Beyazlatma Kalemi faydaları;
  • Özel formülü sayesinde dişlerdeki çay, kahve, sigara vb. gibi lekelerinin temizlenmesini sağlar.
  • Ağız içinin daha temiz olmasına katkı sunarken, daha hijyenik bir ağız yapısı oluşturur.
  • Basit diş taşlarının temizlenmesine de etki eder.
  • Jelin bitmesi durumunda yeniden doldurulması mümkün olacaktır. Yani uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar.
  • Anında gözle görülür etki yaratmaktadır.
Dişlerin beyazlamasına yardımcı bu ürünü nasıl kullanacağınız hakkında detaylı bilgiye yazı devamında ulaşabilir, uygulamanın nasıl yapıldığına dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dr. White Whitening Pen Diş Beyazlatma Kalemi Kullanımı​

Dünya genelinde insanlar tarafından beğenilerek kullanılan bu ürünü günlük istenilen miktarda kullanılabilirsiniz. Kullanımdan önce dişlerinizi macun ile temizlemelisiniz. Daha sonraki aşamada ise solüsyonun fırçaya ulaşması adına kalemin alt kısmının çevrilmesi gerekir. İstenilen miktarda ürüne ulaşıldıktan sonra beyazlatma kalemi lekeli bölgelere uygulanır. Uygulandıktan 2 dakika sonra sonra su ile durulanarak temizlenir. Aynada dişlerinize baktığınızda gözler görülür fark yarattığını anlayacaksınız.
 

Benzer konular

Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
36
Çözümler
2
Tepkime puanı
12
Puanları
0
Konum
İstanbul
Arkadaşım tavsiye etti bende merak edip aldım. Son 2 aydır kullandığım ürünlerden biri oldu. Alışınca ne yazık ki bırakamıyorsunuz. Çünkü bazı görüşmelerde kurtarıcı diş bakım ürününüz oluyor. Ama anlattıkları gibi dişlerde sızlama ve hassasiyet meydana geliyor. Kullandıktan sonra 5 dakika boyunca dişlere sucak soğuk içecekler temas etmemeli.
 
Üst