Ella Hapı Sonrası Kahverengi Leke

Mislinay

Üye
Katılım
3 Tem 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
Merhaba,

Ben ilişkiden 4 saat sonra Ella kullandım 4 gün sonrada regl oldum az az oldum ilişkinin üzerinden 38 gün falan geçti regl oldum fakat yine de testte yapayım dedim çünkü az oldum negatif çıktı bugün karnım falan ağrıdı akşama doğru kahverengi leke geldi şuanda aynı az az leke var bu ilaçtan kaynaklı mı?

Şimdiden teşekkür ederim.
 

Benzer konular

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
25
Tepkime puanı
7
Puanları
1
Merhaba @Mislinay,

Öncelikle yan etkileri arasında şiddetli karın ağrıları, mide bulantısı ve baş dönmeleri sorunları yaşanabiliyor. Kahverengi lekelenme de eminim ilacın etkisinden kaynaklı meydana gelmiştir. Eğer lekelenme devam ederse en yakın sağlık kuruluşuna gitmeni tavsiye ederim. Fakat korkulacak bir sorunmuş gibi görünmüyor. Ella kullanımından sonra bol bol su tüketmeyi ihmal etmeyin.

Şimdiden geçmiş olsun canım.
 

Asya

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
9
Çözümler
1
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Konum
Adana
Bence endişelenecek bir durum yok gibi görünüyor. Bu yaşanılan küçük çaplı şeylerin hapın yan etkileri olduğunu bilmelisin. Ella her ne kadar küçük görünse de etkileri düşünüldüğünden daha fazla diyebilirim. Elinizden geldiğince korunma yöntemini deneyin kesinlikle haplara başvurmayın.
 
Üst