Elma Diyeti Yapanların Yorumları

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
21
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Adana
Elma Diyeti Yapanların Yorumları


Zayıflamak isteyenler için bir mucize sayılan bu diyet herkes tarafından denenmeye müsait bir diyettir. Uygular uygulamaz 3. Günün sonunda 3 kilo vermiş olacaksınız. Bu diyet sadece 3 gün uygulanabilir bir diyettir. Daha fazla süre yapılması zararlı olabilir. Elma diyetini kullanan herkes hızlı şekilde kilo kaybı yaşadıklarını ve diyeti yaparken fazla zorlanmadıklarını söylüyor. Herkesin memnun kaldığı bu yöntemle siz de fazla olan 3 kilonuzu sadece 3 günde verebilirsiniz. Diyeti yapan kişiler kendi diyetlerine başlamadan önce bu diyeti uygulayıp 3 kilo vermenin motivasyonuyla diyete başladıklarında daha iyi bir sonuç elde ettiklerini söylüyorlar.

Elma Diyeti Nedir?​

3 günde 3 kilo verdiren diyet olarak bilinen bu diyet tüm zayıflamak isteyenlerin göz bebeği haline geldi. Diyetin ana besini tabii ki elma olsa da yanında ek gıdalar da barındırıyor. Herkesin kolaylıkla uygulayacağı elma diyetinin 3 gününde yapılacak olan diyet listesi aşağıdaki gibidir:

Sabah: 1 fincan sütsüz, şekersiz kahve, 1 kase yulaf içerisine rendelenmiş elma

Ara öğün: 1 fincan elma çayı veya yeşil çay, 2 adet ceviz

Öğlen: 1 kase yağsız yoğurt, 2 çay kaşığı tarçın ve 2 elma

Ara öğün: 1 tane elma 2 fındık

Akşam: 1 kase yoğurt, 2 çay kaşığı tarçın ve 2 tane elma

Ara öğün: 1 adet elma

Paylaşılan bu sayfadaki diyet programı sayesinde birkaç gün içerisinde hissedilir şekilde hızlı kilo vereceksiniz. Diyetin yanı sıra spor egzersizleri yapmayı ihmal etmeyin. Beslenme tek başına sizi başarıya ulaştırmaya yetmeyecektir. Kilo verme konusunda istekli yanı sıra sabırlı olmanız gerektiğini unutmayınız.
 

Benzer konular

Üst