Elmex Beyazlatıcı Diş Kalemi ve Fırçası Kullananlar

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
37
Çözümler
1
Tepkime puanı
8
Puanları
8
Elmex Beyazlatıcı Diş Kalemi ve Fırçası


Elmex, dişlerin eskisinden çok daha beyaz hale gelmesini sağlayan, evde kullanım için uygun bir üründür. Ayrıca beyazlatma işlemi için uygulanan birçok yönteme göre de çok daha ekonomik ve başarılıdır. Öyle ki içeriğinde bulunan çeşitli maddelerle, dişlerde meydana gelen lekelerin açılmasını ve kısa süre içerisinde de tamamen yok olmasına yardımı olur. Tasarımı ile de taşınması kolay bir ürün olmasının yanı sıra, içeriği de klinik olarak kanıtlanmıştır. Beyazlatıcı etkiye sahip kalemin yanında gelen fırçayla kısa sürede hayalini kurduğunuz beyaz dişlere kavuşabilirsiniz.

Diş Beyazlatma Kalemini ve Fırçasını Kimler Kullanabilir?​

Elmex diş beyazlatma kalem ve fırça, her dişe kolayca uygulanabilen bir üründür. Fakat diş eti kanamalarının yoğun olduğu kişilerde ya da diş eti problemi olanlarda kullanılmadan önce mutlaka hekimlere başvurulması önerilmektedir. Ayrıca 15 ve 16 yaşından küçük çocuklar için dil beyazlatma kalemlerinin kullanımı önerilmemektedir. Bunun dışında ise hamile ve emziren kadınların da diş beyazlatma kalemi kullanmaması gerekmektedir. Kullanılan diş fırçası ilk uygulamada diş etlerinde kanama meydana getirebilir. Sonrası fırçalamalarda yaşanılan kanama sorunu ortadan kalkacaktır.

Diş Beyazlatma Kalemi Nasıl Kullanılır?​

Diş beyazlatma kalemlerinin kullanımı son derece basit ve pratiktir. Ürünü kullanmadan önce detaylı bir şekilde diş temizliği yapılmalıdır. Akabinde ise dişleri kaliteli bir diş macunuyla dişler fırçalanmalı ve diş ipi ile dişler arasında kalan yemek artıkları iyice temizlenmelidir. Bir sonraki aşamada ise diş beyazlatıcı kalem başlığı çevrilmeli ve içinden çıkan jel dişlere ince bir tabaka şeklinde sürülmelidir. Ürünü fazla kullanmak daha etkili sonuçlar elde edilmesini sağlamaz. Bu nedenle önerilen dozda kullanıma dikkat edilmesi gerekecektir.
 

Benzer konular

Gülçin

Üye
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
25
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Trendyol üzerinden sipariş verip kullanma şansı olan biri olarak şunları söyleyebilirim;
  • Söylenildiği gibi 15 dakika içinde bembeyaz gülüşlere bir süreliğine sahip olabiliyorsunuz.
  • Dişlerde kullanım sonrası inanılmaz şekilde sızlama yapıyor. Sanki sıcak-soğuk teması olmuş gibi hissediliyor.
  • Kalıcı bir beyazlığı sağladığı söylenemez ama diğer markaların ürettiği 100 TL'lik ürünlerden kat kat güzel diyebilirim.
  • Kullanımı oldukça pratik taşıması çok kolay olduğu için yanımdan ayırmıyorum.
Beyazlık için kalemi kullanmadan önce kullanılan macunun kalitesi de oldukça önemlidir. Ben kalemle birlikte Opalescence markasının etkili beyazlatıcı macununu kullanıyorum. Dediğim ikiliyi kullanın 1 hafta sonra ne demek istediğimi anlayacaksınız. :)
 
Katılım
8 Haz 2021
Mesajlar
9
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Konum
Mersin
Bende Trendyol'dan aldım çok memnunum. İlk denemede bile inanılmaz bir sonuç almamı sağladı. Sadece kullandıktan 5dk sonra sıcak bir şeyler içtim o da sızlama oldu başka da bir yan etki durumu yaşanmadı. Dişlerimi düzenli fırçalayan biriyim ama kahve çok tükettiğim kullanma gereğinde bulundum.
 
Katılım
8 Haz 2021
Mesajlar
21
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Ankara
Dişlerinizi beyazlatmak için kalem falan kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Dişlere zarar vermeyi geçtim diş etlerine inanılmaz derece de rahatsızlık veriyor. Kimyasal yöntemlere başvuracaksanız gidin uzman birinden yardım alarak dişlerinizi beyazlatın. Kendi yöntemlerinizle kaş yapayım derken göz çıkarmanızı doğru bulmuyorum.
 
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
23
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
Ankara
Eminim ben gibi kullanıp memnun kalmayan onca insan vardır. Çünkü anlatıldığı kadar hemen etki göstermiyor ve dişlerde anlık beyazlatma yaptıktan 15 dakika sonra dişlerinizin rengi aynısı gibi oluyor.
 
Üst