En Çekici Kadın Parfümleri

BETTY

Moderatör
Katılım
28 Nis 2021
Mesajlar
31
Tepkime puanı
7
Puanları
6
Konum
İzmir
En Çekici Kadın Parfümleri


Çekicilik denilince akla gelen ilk şey parfümdür. Bir kadının veya erkeğin en gizli silahı kullandıkları parfümleridir. Sevdiğiniz birini kullandığı parfümden tanırsınız ve onun kullandığı parfüm hafızanızda kalır. Başka birinde o kokuyu aldığınız zaman aklınıza o kişi gelir. Bazı kokular vardır ki asla unutmazsınız ve kokuyu alan kişide büyük bir iz bırakır. Şimdi sizlere kadınların kullanabileceği en etkili ve en çekici 5 parfümü paylaşacağım.

1. Givenchy - Very Irresistible​

Çiçeksi ve odunsu bir kokuya sahip olan Very Irresistible hem yazın hem de kışın kullanabileceğiniz bir parfümdür. Diğer parfümler gibi içerisindeki alkol kokusuyla baymayan bir parfüm. Cesur kadınların tercih edebileceğ doğal bir kokudur.

2. Chanel - N°5​

Klasik en iyi kadın parfümlerden biri de Chanel N°5 'dir. Kokoş kadınların tercih edebileceği efsanevi bir parfüm. Parfüm; genç, yeni ve seçkin bir kesime hitap etmektedir. Çekici bir kokuya sahip olduğu için yeni nesilin tercih edebileceği bir parfümdür.

3. Gucci - Bloom​

Gucci marka olarak giyimde öncülük yaptığı gibi parfümde de iddialı çalışmalara imza atmaktadır. Kendine has kokuları sayesinde kozmetik sektöründe de bir dev haline gelmeyi başarmıştır. Bloom, ünlü yönetmen Alessandro Michele’in parfüm koleksiyonu için sahip olduğu ilk kokulardan biridir. Geliştirmeye açık çiçek bahçesi olarak görülen Bloom, en çok tercih edilen esanslar arasındadır. Ten üzerinde eşsiz bir kalıcı koku bırakır.

4. Jean Paul Gaultier - Classique​

Jean Paul Gaultier Classique edp bayan parfümü kutsallığınızı ve dişiliğinizi ortaya çıkaracaktır. Orkide notaları ve pudralı yapısıyla sizi kendine hayran bırakacaktır. Kadınsılığın ön plana çıktığı feminist bir koku.

5. Paco Rabanne - Lady Million​

Uzun süreli kalıcılık sağlayan parfüm araştıranların ilk tercihi olabilir. Son zamanlarda kadınlar tarafından en çok tercih edilen parfümler arasında zirveyi zorlamaktadır. Çiçeksi kokusu sayesinde yaz aylarının vazgeçilmez parfümü olarak yanınızda bulundurabilirsiniz.
 

Benzer konular

Üst