En İyi Ağda Markası Hangisi?

Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
23
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
Ankara
En İyi Ağda Markası Hangisi?


Günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin kollarında, bacaklarında istenmeyen tüyleri bulunmaktadır. Bu tüyleri aldıktan sonra uzun süre tekrardan çıkmaması ise herkesin hayalini kuruduğu bir durumdur. Eğer kolunuzda, bacağınızda olan bu tüylerinizi jilet ile aldığınızda kökleri tam olarak alınmadığı için çok kısa bir sürede tekrar çıkacaktır. Fakat ağda ile bu tüylerinizi alırsanız kökünü de aldığı için o tüylerin tekrar çıkması daha uzun zaman alacaktır. Tabii her ağda markası da bu hizmeti sunmamaktadır. Yalnızca birkaç marka bu konuda oldukça iyi ve tüyleri alırken cilde zarar vermiyor. Bu markalardan biri olan Vi-Vet markasıdır. Genellikle ağda bantları pudralı olduğu için tüylerinizi alırken cildinizin tahriş olmasını ve kızarmasını engeller. Günümüzde Vi-Vet markasına alternatif olarak birçok markanın olduğu söylenebilir. Bunlar sırasıyla şöyledir;

İzla Sir Ağda Makinesi – Pudralı Soyulabilen Boncuk Ağda

Boncuk ağdalar son yıllarda ağda yapan kişiler tarafından uygulama kolaylığı yüzünden en çok tercih edilenlerin başında gelmektedir. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yollarından biri olduğu için ev ortamlarının vazgeçilmez bakım ürünlerinden biri olmuştur. Piyasada set halinde satılan bu ağdanın makinesi çok hızlı şekilde işlevini görerek işinizi kolaylaştırmaktadır. Uzun süreli ağda seti arayanların tercihi olan bu ağdanın piyasadaki satış kanallarının ortalama fiyatı 50 ile 75 TL arasındadır.

Vi-Vet Pudralı Soyulabilir Ağda Seti​

Isıtılan ağda bantlarını kullanmakta güçlük çekenler için harika bir tercih olabilir. Sete sahip olduktan sonra kutu içerisinden spatula ile boncuk ağda bulunmaktadır. Ağdanızı erittikten sonra istediğiniz bölgeye uygulayabilirsiniz. Kullanım talimatında yazan süre doğrultusunda ağdayı yapıştırdığınız bölgeden çekmeniz yeterli olacaktır. İşlemden sonra kutuda bulunan yağı kullanarak cildinizin tahriş olmasını da engelleyebilirsiniz.

Smoothly Ağda Seti​

Son zamanların en çok tercih edilen ağda setlerinden biridir. Ev ortamında kullanımı oldukça basit olan bu ağdanın ihtiyacınızı eksiksiz tamamlayacağını bilmeniz gerekir. Kutu içerisinde gelen yağı günlük masaj ihtiyacınız esnasında da kullanabilirsiniz.

İnci Roll-On Sir Ağda Seti​

Kendi imkanları doğrultusunda ağda yapmayı seven kişilerin en çok tercih ettiği üründür. Rahat kullanım sunan bu ağdanın kutu içeriği tamamen ihtiyaca göre hazırlanmıştır. Temizlik işlemini bantla yapmayı sevmeyenlerin tercihi olan bu set sayesinde acısız bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz.

Yukarıda yazılan ağda markalarına alternatif olarak aşağıdaki markaları da araştırabilirsiniz. Sizler için son zamanların en çok tercih edilen markaları araştırılıp paylaşıldı. Sayfada yer markaların ağda setlerine sahip olmak için Gratis, Watsons, Rossman vb. kozmetik marketlerini ziyaret edebilirsiniz. İnternet üzerinden de satış kanalları olduğunu unutmayın. İşte beğenilerek kullanılan diğer markalar;
 • Laser
 • Sesu
 • Çamsakızı
 • Ossion Plus
 • Blenior
 • Veet
 • Vi-vax
 • Kuaf
 • Epiten
 • Vanelly
 • Epiwax

Ağda Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İyi bir ağda deneyimi yaşamak istiyorsanız ve aldığınız tüylerin kısa bir süre sonra tekrar çıkmasını istemiyorsanız Vi-Vet veya İzla Sir ağda markasını deneyebilirsiniz. Onların haricinde ağda alırken ağdanın ısınma süresi, kullanım şekline dikkat ederek almalısınız. Örneğin ağda bantları yerine soyulabilir boncuk ağdalar da en çok tercih edilen ve memnun kalınan ağda şekilleri arasındadır. Siz hangi ağda yöntemini daha iyi kullanabiliyorsanız, daha rahat yapabiliyorsanız onu seçmelisiniz. Ayrıca kullanacağız ağdanın içinde pudra bulunması da cildinizde oluşacak kızarıklığı ve tahrişi engelleyecektir. En iyi ağdayı almak istiyorsanız kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz.

Peki, sizin beğenerek kullandığınız ağda markası hangisidir?
 

Benzer konular

Üst