En Kaliteli Köpek Maması Markaları

Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
36
Çözümler
2
Tepkime puanı
12
Puanları
0
Konum
İstanbul
En Kaliteli Köpek Maması Markaları


Evinizde, bahçenizde beslediğiniz bir köpeğiniz varsa onun için en iyi mamayı almak istiyor olabilirsiniz. Çünkü iyi bir şekilde beslenen köpeklerin bağışıklık sistemi güçleniyor ve hastalıkları da kolaylıkla atlatabiliyor. Havyan dostunuz için alabileceğiniz en kaliteli köpek markalarının başında Hill’s markası geliyor. Bu marka köpekler için her yaşa uygun özel mamalar üretmektedir. Oldukça besleyici ve sağlıklı mamalardır. Hastalanan köpekler için bile mama üreten bu markadan köpeğinize en uygun mamayı alarak bağışıklık sistemini güçlendirebilirsiniz. Hill’s markası kadar kaliteli olan bir diğer marka ise Royal Canin markasıdır. Birbirinden farklı lezzette mamalar üretmektedir. Kuru ve yaş mama olmak üzere iki çeşit mamaları bulunmaktadır. Köpeğinizin yaşına, cinsine ve sağlık durumuna göre üretilmiş mamaları vardır. Bu mamalardan köpeğinize en uygun olanı aldığınızda köpeğinizin daha sağlıklı olduğunu gözlemleyeceksiniz.

Yukarıda yazılan mama markalarının yanı sıra piyasadaki diğer kaliteli köpek mamaları ise sırasıyla şöyledir;
  • Hey Love
  • ProPlan
  • Orijen
  • La Vital
  • Taste of the Wild
  • Maxima

En Çok Tercih Edilen Köpek Mamaları Hangileridir?​

Köpek sahiplerinin köpekleri için en çok tercih ettiği mamalardan biri de N&D markasına ait olan mamalardır. Her köpeğin damak zevkine uyan mamalar üretmektedirler. %100 doğal ürünlerle üretilen bu mamaların en çok tercih edilme sebebi de budur. Yapılan araştırmalara göre en iyi besin içeriğine sahip olan mamalardır. En çok tercih edilen bir diğer mama ise Acana markasına aittir. Oldukça kaliteli ve vitamini bol mamalar üretmektedir. Köpeğinizin yaşına göre bu mamalardan birini alabilirsiniz.

Köpeğiniz için siz hangi marka mamayı tercih ediyorsunuz? Kullandığınız mama markası hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum bölümünden diğer köpek sahibi kişilerle paylaşabilirsiniz.
 

Benzer konular

Üst