Soru Erkek Ayrıldıktan Sonra Ne Zaman Özler?

Eda Koç

Üye
Erkek ayrıldıktan sonra ne zaman özler? Ayrılalı 1 hafta oldu, hala ne bir mesaj ne de arama var. Terk edildiğim için gururuma yedirip ben de yazmıyorum. Burada tecrübeli ya da yaşça benden büyük birçok kişi var. Terk eden erkek ne zaman özler ya da farklı bir deyişle sizce erkek ayrıldıktan sonra ne zaman özler?

Duygusal anlamda çöküntüye girdiğim gerçeğini de saklamak istemiyorum. Erkeğin özlem çekmesi minimum ne kadar sürede ortaya çıkar? Gerçekten böyle konuları dert eden biri değilim ama artık her gün uyanıp aynı soruya cevap aramaktan sıkıldım. :(

Benzer konular

Genelde erkekler kadınlara göre daha erken özlemeye ve acı çekmeye başlarlar. Günümüzde bazı ilişkiler duygusal boyutta yaşanmadığı için yaşadığınız bu durum karşısında nasıl yorum yazacağımı bilemedim. Ama bilmenizi isterim ki erkekler en geç 1 hafta içinde özlem çekmeye başlar. Özledikleri takdirde direk arayıp ulaşmak için farklı yollara da başvurabilirler. Bu yüzden ayrılık sonrası erkek tarafından gelecek her şeye hazırlıklı olun.

Sizin duygusal anlamda çöküntüye girmeniz bir süre sonra gelip geçecektir. Önemli olan bu gibi krizleri duygusallık seviyesinde kayıp yaşamasan atlatabilmektir. Şahsen bende en fazla 1,5 hafta aşk acısı çektim sonra değmeyeceğini anlayıp unuttum. Sizde kafanızı başka şeylere yorun, böylesine güzel hayatı saçma sebepler yüzünden kendinize zindan etmeyin.

Gideni gittiği gün bitirmesini bilmediğiniz sürece acısını çekmeniz normal. Eğer hayatınızdan giden insan sizin gururunuzu incitecek şekilde gidiyorsa bırakın gitsin hiç arkasından oturup ağlamayın. Hayatınızda olan insanla mutlu olmadıktan sonra kalmasının ya da gitmesinin bir anlam ifade etmediğini öğrenmeniz gerekiyor.

Üzülmenizi gerektirecek bir durumla karşı karşıya değilsin. Unutma! Biri gider diğeri gelir, bu döngü hiç bir zaman değişmez. Hayat acı-tatlı tecrübelerle dolu olduğunu unutmamalıyız. Bende senin gibi aşıktım deli divane olmuştum, ayrıldıktan 2 hafta sonu gitti bir başkasıyla tanıştı.

Demem o ki; üzme tatlı canını sen sana değer verenlerin yanında ol, doğrusu seni bulur.

AyDan

Üye
Artık bu devirde erkekte kadında ayrıldıktan sonra hiç özlemez, gidenin yerini elbet en hızlı şekilde birileri dolduruyor.