Erkekleri Etkileyen 5 Kadın Davranışları

BETTY

Moderatör
Katılım
28 Nis 2021
Mesajlar
31
Tepkime puanı
7
Puanları
6
Konum
İzmir
Günümüzde erkekleri anlamak kadınlar tarafından çok zorlu olmaya başladı. Bir kadın ne kadar güzel olursa olsun, davranışları erkeğe hitap etmiyorsa başladıkları ilişki çok kısa sürede bitiyor. Erkekler bakımlı, güzel ve kibar kadınların yanı sıra kadınların davranışlarından daha çok etkilenmektedir. Bunları maddeler halinde sıralayalım;

1. Net Ol​

Her ne kadar gizemli olan kadınlar zorlu gibi görünse de aslında erkekler ne istediğini bilen net kadınlardan daha çok hoşlanmaktadırlar. Erkekler hayatındaki kadının ona karşı duygularından emin olmak isterler. Eğer kadın ne istediğini erkeğe net bir şekilde yansıtabiliyorsa erkek bu davranışından etkilenicektir.

2. Özel Hissettir​

Hayatınızdaki erkeğe kendini özel hissettirmiyor iseniz ve herkese davrandığınız gibi ona davranıyorsanız maalesef erkek bu davranışınızdan etkilenmeyecektir. Erkekler özel hissetmek isterler. Hayatındaki kişinin başka erkeklere karşı ona davrandığı gibi davranmasını istemezler. Bu şekilde davranan insanlara karşı erkekler şüpheci davranmaktadır.

3. Olduğu Gibi Kabullen​

Bir erkeği değiştirmek çok büyük bir yanlıştır. Bir insanı değiştiremezsiniz, onu olduğu gibi kabullenmelisiniz. Erkek değiştirilmeye başlandığını hissettiği zaman kaçmak ister. Bazı davranışlar törpülenebilir fakat hayal dünyanızda kurduğunuz kişiye dönüştürmeye çalışmak tamamen yanlıştır. Erkek siz hayatınızda olduğunuz için kendisi davranışlarına dikkat edecektir ama zorla bunu ona yaptırdığınız zaman sizden kaçacaktır.

4. Çekici Ol​

Gülümseyin, gülümsemek yüzün daha çekici hale gelmesini sağlamaktadır. Erkekler onu güldüren ve gülümseten kadınlardan etkilenirler. Giyiminize özen gösterin, size yakışacak olan renkleri, saçı, kıyafetleri tercih edin. Erkek size baktığı zaman ''bu sana çok yakışmış'' diyebilsin.

5. İlgi Göster​

Erkekler ilgi gösteren kadınlardan hoşlanırlar fakat bu ilgi aşırı olduğu zaman sıkılmalarına neden olur. Çok aşırıya kaçmayacak şekilde bir erkeğe ilginizi gösterdiğiniz zaman bu erkeğin hoşuna gidicektir.
 
Benzer konular Forum Tarih
BETTY İlişkiler 1 304

Benzer konular

Yeliz

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
31
Çözümler
1
Tepkime puanı
7
Puanları
1
Konum
Mersin
Erkekleri ne yaparsanız yapın etkilemek çok kolaydır. Artık kimsenin eskisi kadar karşısındakine duygusal bakmadığını hepimiz biliyoruz. Herkesin tek amacı var! O da şüphesiz karşısındaki insanın maddiyatından faydalanmak.

Şahsen ben erkekleri etkilemek için herhangi bir şey yapmayı planlamıyorum. Malumunuz ülkemizdeki çoğu kişinin zihniyeti bozuk olduğu için karşımdakilere korkarak yaklaşıyorum. Kaldı ki birde onu etkilemeye çalışacağım. :)
 
Üst