Folixir Kirpik Bakım Serumu Kullananlar

Folixir Kirpik Bakım Serumu

Folixir Kirpik Bakım Serumu; uzun, dolgun ve daha kıvrık kirpikler elde etmek için kullanılan, doğal içerikli bir bakım ürünüdür. İçeriğindeki zengin vitamin ve mineraller sayesinde kirpiklerin günlük ihtiyacı olan bakımı sağlar. Çeşitli faktörlere bağlı olarak dökülen kirpiklerin, yeniden çıkmasını sağlamak için de ideal bir içeriğe sahip olan Folixir Kirpik Bakım Serumu, onarıcı etkisiyle de kadınların favorileri arasında yerini almıştır. Ürün online satış mağazaları ve eczanelerde 45 TL’den başlayan fiyatlarla satılır. İçeriğinde bulunan; Linoleik asit, Oleik asit, L-arjinin maddesi, Üzüm çekirdeği, Provitamin B5, B3 vitamini ve Çinko sülfat, zarar görmüş kirpik kıllarının onarımına da yardımcı olmaktadır. Kullanım talimatına göre uygulandığı takdirde 1 ay gibi kısa bir sürede gözle görülür şekilde etkisini göstermeye başlamaktadır

Folixir Kirpik Bakım Serumunun Faydaları Nelerdir?​

• İhtiyaç duyulan kirpik bakımını yaparak kirpiklerin dipten uca canlanmasını sağlar.
  • Stresten ya da dış faktörlerin meydana getirdiği kirpik dökülme sorununu ortadan kaldırır.
  • İlk kullanımdan itibaren kirpikleri dolgun göstermektedir.
  • Kimyasal makyaj işlemler sonucu zarar görmüş kirpiklerin toparlanma sürecini hızlandırır.
Ürünü satın almak için Türkiye'nin önde gelen online alışveriş sitelerinden Trendyol, Hepsiburada, N11, GittiGidiyor vb. kanalları ziyaret edebilirsiniz.

Folixir Kirpik Bakım Serumu Nasıl Kullanılır?​

Serum şişesi açılmadan önce iyice çalkalanarak, kullanıma hazır hale getirilir. Akabinde kutu içinde yer alan özel fırça yardımıyla Folixir serum, kirpik diplerine doğru ince bir şerit şeklinde sürülür. Etkin sonuçlar elde edebilmek için günde en az 1 defa olmak kaydıyla düzenli kullanılma sağlanmalıdır. Uygulamadan hemen önce kirpiklerin temizlenmiş olmasına da özen gösterilmelidir. İçerisinde insan vücuduna zarar veren herhangi bir madde kullanımı yoktur ancak uygulama yaparken ürünün göz içine kaçmamasına çok dikkat edilmelidir. Aynı ürünü kaş için de kullanmak da mümkündür. Folixir serum etkilerinin kalıcı olması için uzun süreli kullanım şarttır.
Folixir markalı kirpik bakım ürününü kullananlar, ürün hakkında deneyim ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmından yazılı olarak paylaşılabilirsiniz.

Betül

Üye
Her makyaj temizlemeden sonra inanılmaz şekilde kirpiklerim dökülüyordu. Daha sonra arkadaş tavsiyesi üzerine Folixir'in kirpik serumunu kullanmaya başladım, kullandıktan 1 ay sonra hissedilir şekilde kirpiklerime canlılık kazandırdı. Size tavsiyem makyaj malzemelerinizi kaliteli seçin. Uzman birisi zamanında bana kirpiklerin dökülme nedeninin kimyasal içeriğe sahip makyaj ürünleri olduğunu söylemişti. Bu yüzden Yves Rocher markasından başka markayı kullanmıyorum. Kirpik besleyici olarak da Folixir'i 3 aydır düzenli kullanırım. Pişman olacağınız bir ürün değildir. Gönül rahatlığıyla alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir şey olursa lütfen tarafıma geri bildirimde bulunun.

Doğal yöntem olarak kirpiklerinize badem yağı da kullanmanız tavsiye edilir.

Her gece kullandım, anlatıldığı yöntemlere başvurarak uygulama yaptım ama hiç bir işe yaramadı. Bence para tuzağından başka bir şey değil! Anlatıldığına göre kullandıktan 2 hafta sonra hissedilir şekilde kirpikleri canlandırdığı yeni kirpiklerin oluşumunu desteklediği söylenilmekte. Şahsen kullanıp memnun kalmadığımı söylemeliyim. @Betül arkadaşımızın söylediklerine katılmıyorum...