FOREO: LUNA Yüz Temizleme Cihazı Kullananlar

FOREO: LUNA Yüz Temizleme Cihazı

Tüm kullanıcılar tarafından çok beğenilen, cilt bakımı ve temizliğinde en etkili ürünlerden biri olan Foreo Luna, ülkemize yeni gelmiş olmasına karşın büyük bir kitlenin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılan yüz temizleme cihazı, sahip olduğu titreşim özelliği sayesinde ciltteki kolajen oranının artmasına yardımcı olur. Böylece yaşlanmayı da geciktirici bir etki yaratmaktadır. Söz konusu ürün bilindiği gibi ülkemizde satışa sunulmadan önce popülerliğini duyanlar tarafından yurt dışından satın alınıyordu. Ancak günümüzde ürünün Foreo Luna Mini ve Foreo Luna olmak üzere 2 farklı versiyonda ülkemizde satışının gerçekleştirildiği görülmektedir. Yalnızca yüz temizleme özelliğinden faydalanmak isteyenlerin miniyi, anti agic özelliğinden faydalanmak isteyenlerin ise büyük cihazın satın alınması önerilmektedir.

FOREO: LUNA Yüz Temizleme Cihazının Faydaları​

• Cildin yaşlanmasını geciktirir.
  • Ciltte oluşan lekelerin giderilmesinde etkilidir.
  • Tüm cilt tipine uygun olarak tasarlanmıştır.
  • Düzenli şekilde kullanarak istenmeyen kırışıklardan kurtulabilirsiniz.
  • ANTI-AGING özelliği sayesinde ileri seviyede bakım sunar.
Teknoloji harikası olan bu ürün kullanıcısı olanlara hayal ettiği bakım sunmaktadır.

FOREO: LUNA Yüz Temizleme Cihazı Nasıl Kullanılır?​

Cihazı kullanmaya başlamadan önce ciltteki makyajın temizlenmesi gerekmektedir. Daha sonraki aşamada iyice ıslatılmış olan cilde yeteri kadar temizleme ürünü sürülerek cihaz ile ortalama 2 dakika boyunca uygulama yapılması önerilmektedir. Böylece cilt temizliği kolayca tamamlanmış olacaktır. Cilt temizliği işleminin bitmesiyle cilt bakımının daha verimli olması için serum ve krem uygulaması yapılması tavsiye edilir. Daha etkili bir bakım için cihazın arka tarafıyla 1 dakikalık anti agic etkili masaj uygulaması yapılmalıdır. Böylece uygulanan bakım malzemelerinin emilimini de hızlandırmış olacaksınız. Dilerseniz ürün üzerinde yer alan düğmelerden titreşim hızını artırabilir ya da azaltabilirsiniz.

Hasret

Üye
Normalde 2 haftada bir düzenli olarak cilt bakımı yaptırıyorum. Arkadaş tavsiyesine kulak asarak internetten sipariş verdiğim FOREO LUNA yüz temizleme aleti gerçekten anlatıldığı kadar etkili. Piyasada ürünün yan sanayisi bulunuyor. Ama orijinal olanla sahtesi arasında dağlar kadar fark var. Cihazı yüzünüze sürdüğünüz an itibariyle ciltte hissedilir şekilde temizlik sağlıyor. Yalnız tek kötü yanı şarjı birkaç kullanım sonunda bitiyor. Böylesine küçük bir cihazın neden çabucak şarjı bitiyor anlamıyorum.

Eğer önümüzdeki günlerde yeni cihazı çıkarsa onu da alıp denemek istiyorum. Deneyimlerimi sizlerle paylaşmak adına forumda konu açacağım. Cihazı satın almak isteyenler Trendyol'daki indirimleri takip etsinler.

Normalde 2 haftada bir düzenli olarak cilt bakımı yaptırıyorum. Arkadaş tavsiyesine kulak asarak internetten sipariş verdiğim FOREO LUNA yüz temizleme aleti gerçekten anlatıldığı kadar etkili. Piyasada ürünün yan sanayisi bulunuyor. Ama orijinal olanla sahtesi arasında dağlar kadar fark var. Cihazı yüzünüze sürdüğünüz an itibariyle ciltte hissedilir şekilde temizlik sağlıyor. Yalnız tek kötü yanı şarjı birkaç kullanım sonunda bitiyor. Böylesine küçük bir cihazın neden çabucak şarjı bitiyor anlamıyorum.

Eğer önümüzdeki günlerde yeni cihazı çıkarsa onu da alıp denemek istiyorum. Deneyimlerimi sizlerle paylaşmak adına forumda konu açacağım. Cihazı satın almak isteyenler Trendyol'daki indirimleri takip etsinler.
Nasıl olurda bu kadar olumlu bir yorum bırakıyorsunuz anlamıyorum. Bende düzenli kullandım ama şaşırtıcı bir etkisiyle karşılaşmadım. Sadece ciltte meydana gelen inatçı olmayan siyah noktaları temizliyor. Diğer türlü inatçı olanlara karşı çok etkisi kalıyor. Bence siz cilt bakımınızı devam ettirin, böylesine cihazlara da bel bağlamayın derim. :)

Son mesajlar