Gano Excel Kullananlar

Yeliz

Üye
Gano Excel Kullananlar

Gano Excel, Kırmızı Reishi mantarından çeşitli ürünler üreten güvenilir ve popüler bir markadır. Üçü bir arada kahvesi, takviye edici gıdaları, çayı, kapsülleri, sabunları, sıcak çikolataları ve diş macunları tamamen doğal içerikli olup sağlık açısından çok önemli faydalar sağlamaktadır. Peki Gano Excel ürünlerini kullananlar memnun mu? Gano Excel nasıl kullanır, ne kadar kullanılır ve faydaları nelerdir? Gano Excel ürünlerinin siparişi nereden ve nasıl veriliyor? Sosyal medyada da sıkça reklamı yapılan bu ürünü kullanmak isteyen çok sayıda insan bulunuyor. Ürünü temin etmenin birbirinden farklı yöntemleri vardır. Alışveriş sitelerinden online olarak satın alınabileceği gibi, Gano Excel resmi sayfasından da sipariş verilebilmektedir.

Gano Excel Ürünlerinin Faydaları​

Gano Excel ürünleri, kan dolaşımını düzenlemeye yardımcıdır. Kalp krizi ve kalp spazmı riskini azaltır. Ayrıca zayıflamak için de ideal bir içeriğe sahiptir. Vücudu toksinlerden arındırarak, metabolizmayı hızlandırır. Uzun yılar boyunca Çin tıbbında da kullanılan Gano Excel kırmızı reishi mantarı özütü, bilimsel ismi ile de Ganoderma Lucidum olarak bilinmektedir. Kırmızı Reishi mantar içeriğinde triterpen, alkaloid ve sterol gibi maddeler vardır. Organik bileşenleriyle kansere karşı koruyucu etki yaratmaktadır. Bu nedenle aile geçmişinde kanser bulunanlar, yoğun stresli bir hayata sahip olanlar, hava kirliliğinden mustarip olanlar ve bu tür ortamlarda çalışanlar, kimyasallara maruz kalanlar da Gano Excel ile sağlıklarını koruyabilmektedirler. Ürünün düzenli kullanımı kandaki oksijen miktarının artmasına ve kan akışının düzenlenmesine yardımcı olmaktadır.

Geçmişten günümüze dek yapılan araştırmalar, kırmızı reishi mantarından üretilen Gano Excel ürünlerinin; stresi azalttığını, hücreleri yenilediğini, yaşlanmayı geciktirdiğini ve hipertansiyona olumlu etkiler yarattığını göstermektedir. Aynı zamanda kolesterolü düşürücü, karaciğeri koruyucu, kronik hepatitle savaşma ve de anti diyabetik etkilerinin olduğu da bilinmektedir. Elbette ki her ürün gibi Gano Excel’in de aşırı kullanımı bazı yan etkilerin oluşumuna neden olabiliyor. Bu yan etkiler; yoğun baş ağrısı, baş dönmesi, burun kanaması ve ağız kuruluğu şeklindedir. Bu etkilerden herhangi birinin gözlemlenmesi durumunda ürünün kullanımına ara vermek gerekmektedir. Çeşitli rahatsızlıkları olan insanların da Gano Excel kullanmadan önce mutlaka bir hekim kontrolünden geçmeleri öneriliyor.

Gano Excel Ürünleri Nasıl Kullanılır?​

Günümüzde insanların sağlıksız ve hareketsiz yaşam tarzları obezite problemlerinin artmasına neden olmuştur. Aşırı kilolardan sağlıklı bir şekilde kurtulmak için genel olarak bitkisel çözümler tercih edilmektedir. Gano Excel, doğal ve bitkisel içeriği ile zayıflamak isteyenler için ideal bir üründür. Güvenilir ve hızlı sonuç üretmesi nedeniyle büyük bir kitlenin ilgi odağı olmuştur. Ayrıca cilt bakımında da aktif olarak kullanılabiliyor. İçeriğindeki maddeler cilt üzerinde oluşmuş yaraların hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Sabun formundaki ürünlerin düzenli kullanımı sağlandığında, daha temiz ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak mümkün olacaktır.
Daha önceden Gano Excel markasının ürünlerini kullanıp deneyim sahibi olan kişiler, markanın ürünleri hakkında görüş ve düşüncelerini yorum bölümünden paylaşabilirler.

Yıllar önce Gano Exceli beğenerek kullanıyordum. Daha sonraları internette birçok forumlarda şikayet yorumlarını okuyunca kullanmayı bırakmıştım. Çünkü malumunuz her markanın insan sağlığına fayda sağlandığı söylenemez. Çünkü bazı karışımlar insan sağlığına faydadan çok zarar verebilmektedir.

Gano Excel'de bulunan farklı bir mantar türünden var edilen bir markadır. O mantar nasıl bir mantarsa tüm ürünlerinde kullanıyorlar. :D Gerçekten bu kadar etkili olacağını düşünmüyorum ve bu kişinin bünyesinden bünyesine değişiklik gösterebiliyor. Ben sadece diş macununu çok beğenmiştim ama artık onunda kullanımını bıraktım.

Daha önceden kullanan biri olarak bende zerre memnun kalmadım. Ürünleri aldıktan sonra karşınızda muhatap bulamıyorsunuz. İşin kötü tarafı gönderilen ürünlerin kutusunun üstünde hep yabancı şeyler yazdığı için kullanımının nasıl yapıldığına dair bilgi sahibi bile olamıyorsunuz. Bence almadan önce 10 defa düşünün derim.

Bu tarz ürünlerin yerine aktarlardan daha faydalı şeyler alarak tüketim yapabilirsiniz. İnternette küçük bir araştırma yapınca ne dediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Piyasaya ilk çıktığı zamanlar fiyatları gayet uygundu ve alıp kullanma şansımız oluyordu. Şimdilerde fiyatları tavan yapmış ve ürünlerin kaliteleri eskisi kadar damak tadına hitap etmiyor. Neden bir marka bir yerlere geldiğinde kalitesinden ödün vermeye başlar anlamıyorum. Bence yetkililer bu konuda iyileştirme çalışmaları yapmalı düşüncesindeyim.

Son olarak da herkese bayilik verilmemesi gerektiğini de hatırlatmak isterim. Satış kanalların çoğu ürünleri bizlere en doğru şekilde anlatmıyorlar.

Sipariş vermeme rağmen hala kargomu hazırlamayan bir işletme olmaları ne kadar komik. Günlerdir paketin hazırlanmasını bekliyorum ve hala 5 gün geçmesine rağmen kargomu acenteye teslim etmemişler. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum bile muhatap yok ki sorularımıza cevap bulalım. Yetkililer acaba bu konuda neden bu kadar duyarsız davranıyorlar?

Yıllar önce kahvesini beğenerek tüketen biriydim. İstedim ki yıllar sonra da markaya ait birkaç ürünü kullanıp deneyim sahibi olayım. Ama paramı almalarına rağmen daha ürünler tarafıma ulaştırılmadı bile. Gerçekten paramı iade edin bana ürün falanda göndermeyin. Müşterinin memnuniyetsizliği bunları daha da güçlendiriyor herhalde. Şikayetvar sitesinde bile yüzlerce şikayet yorumlarına dönüş yapmamışlar. Bir umuttur sesimi buradan duyurmak için yazdım.

Gülçin

Üye
Faydalarını sırasıyla yazmışsınız ama ben hiç bir faydasını görmedim. Satmak için böyle süslü cümleler yazılması gerçekten kabul edilir bir durum değil. Satış danışmanı kişiler keşke gerçekleri anlatsalar da bizde paramızı öyle harcasak. Satıştan sonra kimseye ulaşamamak insanı sinir etmenin yanı sıra aptal yerine koyulduğunu hissettiriyor.

Önceden fiyatları alım gücüne sabit gidiyordu şimdilerde dolar fiyatları arttıkça bu markanın ürünlerinde de artış görünüyor. Benim tavsiyem fiyatları düşürün bizlerde alıp kullanalım. Diş macununu bile almak akıl işi değil. Piyasadaki macunların iki katı rakam biçmişsiniz.

Genelde bir ürün almadan önce internet üzerinden markalara ait yorumları okurum. Gano Excel için yazılanlar hiç iç açıcı gibi görünmüyor. Yine de denemek isterdim. Yetkililer sesimi duyun bana tester ürünlerden yollayın. :LOL:

Son mesajlar