Gizli (Özel) Numaradan Arayanı Bulma

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
Gizli (Özel) Numaradan Arayanı Bulma


Gizli numaralardan gelen çağrılarda, arayan kişinin kim olduğunu tespit etmek için birçok yöntem bulunuyor. Öyle ki insanlar, telefonlarında isimsiz bir çağrı gördüklerinde büyük bir meraka kapılmaktadırlar. Bu da kendilerine ulaşan kişileri tespit etme çabası içine girmelerine sebebiyet vermektedir. Gizli numaradan arayanı bulma işlemleri operatöre göre de farklılık gösterecektir. Ayrıca kullanıcılar menüleri aktif kullanarak, numaralarını özel aramalara kapatıp açabilirler. Yazı devamına inerek Türkiye'de en çok tercih edilen operatörlerin gizli numara bulma servislerinin nasıl kullandığınız öğrenebilirsiniz.

Turkcell Gizli Numaradan Arayanı Bulma​

Gizli numaralardan arayanı bulmak için Turkcell operatörünün sunduğu önemli avantajlar bulunuyor. Söz konusu operatöre üye olan kişiler, gizli numara tespiti için ilk olarak dijital görevli menüsüne giriş yapmalıdır. Akabinde ise detaylı yorumları keşfetmek adına Fatura Analizi ve detaylı bilgi adımları izlenmelidir. Turkcell özel numaradan arayanı bulmak için en sık tercih edilen yöntemlerden bir diğeri de Upcall olacaktır. Upcall bir uygulamadır ve telefona indirildikten sonra gerekli ayarları yapılmalıdır. Böylece arayan kişiyle iletişime geçilebilir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası: Türkiye genelinden sabit ya da cep hatlardan 0532 532 00 00 çevirerek müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Vodafone Gizli Numaradan Arayanı Bulma​

Vodafone aboneleri gizliden gelen çağrılarda arayanın kim olduğunu tespit etmek için geçerli bir yöntem yoktur. Çünkü Vodafone gizlilik konusunda son derece titiz çalışan bir firmadır. Böyle durumlarda gizliden çağrı almak sizi rahatsız ediyorsa, ayarlardan aramaları özele kapat seçeneği aktif edilebilir. Ayarları yapmakta güçlük çekiyorsanız Vodafone müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: Telefonunuzdan 542'yi ; diğer operatörlerden arıyorsanız 0 (542) 542 00 00 numarasını tuşlamanız gerekiyor.

Türk Telekom Gizli Numaradan Arayanı Bulma​

Türk Telekom gizli numaralardan gelen çağrıların sahiplerini bulmak için, online işlemler menüsüne giriş yapılmalıdır. Akabinde ise fatura ve fatura detayları seçeneklerine tıklayarak, gizliden arayan kişiler kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Genelde bazı teknik aksaklıklardan dolayı gizli numara arama kayıtları tarafınıza ulaşamayabiliyor. Konuya ilişkin kesin çözümleri müşteri temsilcinizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası: Hangi operatöre bağlı olduğunuz önemli değil. Telefon üzerinden tek yapmanız gereken 444 1 444 numarasını tuşlamak.

Yukarıda anlatılanların konu hakkında size çözüm olacağını düşünmüyorsanız sizi gizliden arayan numaraları savcılığa başvurarak da öğrenebilirsiniz.
 

Benzer konular

Üst