Hangi Burçlar Birbiriyle Uyumludur?

Katılım
13 May 2021
Mesajlar
16
Çözümler
1
Tepkime puanı
4
Puanları
1
Konum
Antalya
Hangi Burçlar Birbiriyle Uyumludur?


Burçlar, doğduğumuz andan itibaren bize yeni bir kimlik kazandıran etmenlerden biridir. Herkesin de kendine özgü bir burç grubu vardır. Burçlar kişiler üzerinde kişilik özellikleri barındırdığı için bazı burçlar birbiriyle çok iyi bir uyum gösterirken, bazıları da hiç anlaşamazlar. İşte birbiriyle çok iyi uyum sağlayan bu burçlar sayesinde eşinizi, sevgilinizi, hatta arkadaşınızı bile seçebilirsiniz. İşte sırasıyla birbiriyle uyum sağlayan burçlar;

Koç Burcu: Koç burcuna sahipseniz sizler en iyi Aslan ve Yay burcuna sahip olan kişiler ile anlaşabilirsiniz. Çünkü tıpkı sizin gibi hayat enerjisi yüksek ve özgüven sahibi kişilerdir

Boğa Burcu: Boğa burcuysanız da Başak ve Oğlak burçlarına sahip olan kişiler sizin için en ideal kişilerdir. Aynı kriterlere sahip olmaları ve hayata bakış açılarının uyum sağlaması sizin uyum sağlamanızdaki en büyük özellikleridir.

İkizler Burcu: İkizler burcu ise en iyi Terazi ve Kova burçlarına sahip kişilerle anlaşır. Değişkenlik gösteren kişilikleri sizinkiyle uyum sağlamaktadır.

Yengeç Burcu: Yengeç burcu sahipleri de Akrep ve Balık burçlarıyla çok başka bir bağ kurarlar. Duygusal bakımdan oldukça ön planda durmaları sizi etkileyebilir.

Aslan Burcu: Sevimlilikleriyle ön planda olan Koç burcu ve Yay burcu eksiksiz uyum sağlamaktadır.

Başak Burcu: Ateş grubuna dahil olan Oğlak ve Boğa burçlarıyla anlaşırlar. Yaşam standartları her ne kadar eş değerlere sahip olmasa da düzenli olmaları bakımından eş değerlerdir.

Terazi Burcu: Terazi burcuna sahip olan kişiler ise en iyi Boğa burcuna sahip kişilerle anlaşırlar ve uyum gösterirler. Zaman zaman İkizler ve Kova burçlarıyla da anlaştıkları gözlemlenebilir.

Akrep Burcu: Cana yakın oluşlarıyla bilinen Yengeç ve Balık burçlarıyla yakınlıkları bilinir.

Yay Burcu: Ateş grubu içinde yer alan ve istikrarlı ve kendilerine güveni olan Aslan - Balık - Koç burçlarıyla uyum sağladıkları söylenebilir.

Oğlak Burcu: Kaynaklar her ne kadar Başak ve Boğa burçlarıyla uyumlu olduklarını gösterse de bazı zamanlar Yengeç burcuna sahip kişilerle yakın oldukları da gözlemlenmektedir.

Kova Burcu: Eğlenme ve gezme konusunda istekli oldukları içinde İkizler ve Terazi burçları uyum konusunda tam uyum sağlamaktalar.

Balık: Sürekli kendini yenilemeyi seven ve hayata karşı pozitif enerjiye sahip olan Yengeç ve Akrep burçlarının dengidir.

Hangi Burçlar Birbiriyle Uyum Sağlamaz?​

Burçlar arasında Yay burcu Koç ve Aslan burçları ile uyum sağlarken; Balık, İkizler ve Başak burçlarıyla bir türlü anlaşamaz ve uyum sağlayamazlar. Aynı şekilde Oğlak burcuna sahip kişiler de Balık burcu kişileriyle uyum sağlayamaz ve buradan sağlıklı bir ilişki çıkmaz. Balık burcu ise en iyi Yengeç ve Akreple anlaşır, uyum gösterir. İkizler, Başak, Yay burcu ile arası bir türlü düzelmez. İkizler burcu ise Başak ve Yay burçları ile bir uyum yakalayamaz.
 
Üst