Herbalife Kullananlar

Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
23
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
Ankara
Herbalife Kullananlar


Herbalife; Mark Hughes Herbalife tarafından 1980 yılında kurulmuş, gıda takviyesi ve sporcu beslenme ürünleri üreten ve satan New York Borsası şirketlerindendir. Üretilen ürünler; dengeli beslenme, kilo kontrolü sağlama, formda kalma ve kilo almak gibi amaçlarla kullanılır. Satışa sunulmuş ürünlerin helal sertifikasının yanı sıra Sağlık Bakanlığı tarafından onayı da bulunmaktadır. Günümüzde 90’dan fazla ülkede faaliyet gösteren şirket, ülkemizde özellikle de 2019 ve 2020 sezonunda Kadın Basketbol Ligi sponsoru olmasıyla daha da popüler hale gelerek, kullanımı yaygınlaşmıştır. Peki Herbalife ürünleri nereden ve nasıl satın alınır, içeriğinde neler var? Herbalife kullananlar ürünlerden memnun mu? Merak edenler için işte en önemli detaylar…

Herbalife ürünlerinin içeriği çeşitli bitkilerden oluşmaktadır. Ayrıca insanların günlük protein, vitamin, mineral, lif, fito besin, sıvı alımı ve sağlıklı yağ ihtiyaçlarını karşılayacak özel bir formülü bulunur. Kişiye özel kullanımı sağlanan Herbalife ürünlerinin kullanımı, hedeflere ve gereksinimlere göre de değişkenlik gösterecektir. Üretiminde domuz yağı ve domuzdan elde edilen yağlar kullanılmamıştır. İlaç kategorisine girmez. Ayrıca hastalıkların teşhisinde ve tedavisinde de kullanımı sağlanamaz. Çünkü Herbalife bir ilaç değildir. Bu tarz ürünleri kullanarak, dengeli beslenebilir, gıda takviyeleri ile de vücudunuzun bağışıklık sistemini güçlendirerek, hastalıklara karşı kendinizi koruyabilir. Herbalife ürünleri; öğün yerine geçen shake, çeşitli gıda takviyeleri, aktif yaşam ürünleri, sağlıklı atıştırmalıklar, bitkisel içerikli içerikler ve cilt bakım ürünleri şeklindedir.

Herbalife, bitkisel ve sağlıklı ürünlerinin yanı sıra uzman müşteri temsilcileriyle de dikkatleri üzerine çeken bir firma olmuştur. İnsanların günlük yaşam akışında değişiklik yapmadan, aktif hayatlarını destekleyecek egzersiz programlarıyla da sağlıklı yaşamı destekleyen Herbalife, doğru beslenmeyi özendirmektedir. Herbalife ürünleri satın almak için aktif yaşam koçlarıyla iletişime geçilmesi gerekir. Aktif yaşam koçlarıyla iletişime geçildiğinde, ilk olarak Herbalife ürünlerinden hangisine ihtiyacınız olduğu tespit edilir. Daha sonraki aşamada ise en uygun ürün en kısa süre içerisinde kişilere ulaştırılarak, sağlıklı beslenme programı uygulanmaktadır. Peki Herbalife kesin kilo verdiriyor mu? Herbalife ile kilo vermek güvenli mi?

İnsanların beslenme alışkanlıkları birbirinden farklıdır. Bazı insanların Herbalife içerisinde bitkilerden birine karşı alerjisi olabilir. Böyle durumlarla karşı karşıya gelmemek adına ürünleri kullanmadan önce test etmek gerekecektir. Özellikle de kozmetik ürünleri test etmeden kullanmamak şarttır. Beslenme ve takviye gıdalarının kullanımı ise güvenlidir. Ancak yine de hassas bünyeye sahip olan kişilerin bir hekimden destek almaları önerilmektedir. Herbalife ürünlerinin nasıl ve ne şekilde kullanılacağı konusunda da uzmanların önerileri dikkate alınmalıdır. Sağlıklı kilo vermek ya da sağlıklı bir şekilde kilo almak için vücudun ihtiyacı olan vitamin, mineral, lif ve diğer tüm maddelerin günlük alınması gereken dozda Herbalife ile alınması mümkündür. Kendinize en uygun olan ürün için müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Herbalife kullanıp deneyim sahibi olan kişiler, Harbelife markalı ürünler hakkında deneyimlerinizi ve görüşlerinizi yorumlayabilirsiniz.
 

Benzer konular

Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
36
Çözümler
2
Tepkime puanı
12
Puanları
0
Konum
İstanbul
Zayıflamak için uzun süreli olarak Herbalife ürünlerini kullandım. Ancak bazı ürünlerinin yağ yakıcı özelliklerini göremedim ama yine de kullanmaya devam ettim. Yaklaşık olarak 6 ay satış temsilcisi eşliğinde ürünleri kullandım ama ben fazla bir etkisini göremedim. Daha önceleri doğal yöntemlerle beslenmeye çalışırken neden böyle bir yola başvurduğumu bende bilmiyorum ama anlatıldığı kadar çok etkili çözümler sunmadıkları kesin.

Bence Herbalife reklam ile ayakta duran bir marka ve tüm ülkede farklı satış kanalları olması markayı ayakta tutuyor. Yoksa ben anlatıldığı kadar etkili olduğun düşünmüyorum. Eğer benim söylediklerimin aksine bir şey düşünen varsa yorum bölümüne düşebilir. :)
 
Katılım
24 Nis 2021
Mesajlar
12
Tepkime puanı
4
Puanları
0
Konum
Ankara
Herbalife bana göre pişmanlıktır. Ben 8 ay aralıksız düzenli kullandım bana yazılan programları harifeyen uyguladım ama bana sadece 2 kilo vermemi sağladı. Bence böylesine yöntemlere başvurmak yerine spora başlayın ve en önemlisi düzenli beslenmeye özen gösterin. Çünkü sağlıklı kilo vermenin başında sağlıklı beslenmek geliyor.

Sabah kahvaltısı, öğlen arası ve akşamları kalorisi düşük şeyleri tüketerek 1 ayda 5 kilo garanti verebilirsiniz. Tarafımca denendiği için sizlere de söylemek istedim. :)
 

Yeliz

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
31
Çözümler
1
Tepkime puanı
7
Puanları
1
Konum
Mersin
Annemle ablam söylenildiği gibi 8 ay kullanıp hiçte memnun kalmadıklarını söyleyebilirim. Bu markayı satış temsilcileri satmak için o kadar uğraşıyorlar ki sattıktan sonra muhatap bulamıyorsunuz. Birde saçma bir uygulamaları var ve herkese aynı listeleri WhatsApp üzerinden gönderiyorlar.
 
Katılım
13 May 2021
Mesajlar
16
Çözümler
1
Tepkime puanı
4
Puanları
1
Konum
Antalya
Ürünü satın aldığım kişi satış sonrası destek vermediği için markanın ürünlerini kullanmayı bıraktım. Kimi arıyorsam benden ürünü almadığınız için size yardımcı olamıyorum diyor. Yaşadığım üzücü bu durum karşısında müşteri hizmetlerini arıyorum kimse konuyu çözüme ulaştırmıyor. Gerçekten bu işi sadece satmak için yapıyorlar.

İstanbul'daki satış temsilcileriniz gerçekten sadece paramı alıyım sonrası beni ilgilendirmez kafasındalar. Eğer amacınız müşterileri mağdur etmekse emin olun sizlerde kısa sürede piyasadan adınızı sildireceksiniz. Çünkü hizmet sektörü böylesine politikalar altında işletilmez. O kadar ürün aldım şimdi nasıl kullanacağım bilmiyorum elimde kaldı öylece. Eğer bilgi sahibi biri yardımcı olursa sevinirim.
 
Katılım
31 May 2021
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Konya
Herbalife yetkili satıcısından zayıflamak için ürün satın aldım. Anlatıldığı gibi kullandım yine de şaşırtıcı bir etki elde edemedim. Arkadaşlarımın çoğu mucize sonuçlar elde ettim deyip kanıma girdiler ama ben söylenildiği kadar şeyler göremedim.
 

Betül

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
16
Çözümler
3
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Konum
İstanbul
Kalorisi yüksek besinlerden uzak durursanız kilo probleminiz olmaz böyle de tereddütte kaldığınız ürünleri kullanmak zorunda kalmazsınız. Ben uzun süre düzenli beslendim ve şükürler olsun istediğim kilodayım.
 
Üst