HPVGENT Genital Siğil ve Siğil Kremi Kullananlar

Katılım
15 Ocak 2022
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Ankara
HPVGENT Genital Siğil ve Siğil Kremi

HPVGENT insan vücudunun çeşitli bölgelerinde yer alan siğil ve et beni için özel geliştirilmiş krem kıvamında bir üründür. Özellikle genital siğil için tercih edilen bu ürünün kısa sürede siğillerde %95 oranında etki gösterdiği söylenilmektedir. Siğillere karşı etkili olan ürünü kullanırken siğillerin üzerine sürülmesine özen gösterilmelidir. Özellikle göz ve ciltte siğil olmayan bölgelere gelmemesine dikkat edilmelidir. Siğil çıkmış bölgeye yeterli miktarda sürdükten sonra 3-4 saat bekleyip o bölgeyi sabunlu su ile yıkanması doğru olacaktır. Markanın satış uzmanları kremin gece yatmadan önce kullanılmasını da tavsiye etmektedir.

Kremi siğillere kullanım talimatına uygun şekilde kullandıktan sonra 2-3 gün içerisinde siğillerin kararmaya başladığını ve bir süre sonrada ölü deri olarak döküldüğünü göreceksiniz. Kullanılan HPVGENT siğil kremi etkisini anlattığı gibi göstermezse uygulamayı tekrarlamaya devam etmeniz önerilir. Siğillerin üzerine kremi sürerken kürdan kullanmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

HPVGENT Genital Siğil ve Siğil Kreminin Özellikleri;​

  • Geliştirilen formül tamamen doğal içeriklerden elde edilmiştir.
  • İnatçı siğillere karşı kısa sürede çözüm bulmanızı sağlar.
  • HPV tedavisine alternatif en etkili yöntemlerden biridir.
  • Kullanımdan sonra cildin doğal yapısına zarar vermez.

Dikkat Edilmesi Gerekenler;​

  • Ürünü saklarken güneş ışığından uzak yerde saklamalısınız.
  • Oda sıcaklığında muhafaza edilmesi yeterlidir.
  • Kullandıktan sonra ürünün kapağını açık bırakmayın.
  • Oral yoldan kullanımı uygun değildir.
Kullanıcıların birçoğu ürün hakkında satış kanalları üzerinden olumlu yönde yorumlar yazmışlar. Eğer daha önceden HPVGENT siğil kremini kullanıp deneyip sahibi olduysanız görüşlerinizi yorum bölümünden diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.
 
Benzer konular Forum Tarih
BETTY Estetik 1 248

Benzer konular

Katılım
17 Ocak 2022
Mesajlar
10
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Ankara
Trendyol sitesinden genital bölgemdeki siğiller için alıp kullandığım ve kısa sürede siğillerin düşmesine yardımcı olan harika bir üründür. İlk kullanımda deriyi yaktığını hissedebiliyorsunuz ama 30 saniye sonra yanma hissi ortadan kalkıyor. Benim siğilleri 5 gün sonra dökmeye başladı. Siğilin durumuna göre bu süre kişiden kişiye değişebilir.

Siğillerin tekrar meydana gelmesini istemiyorsanız bağışıklığınızı güçlendirecek takviye gıdaları almayı ihmal etmeyin. Ben üründen memnun kaldım gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz.
 

AyDan

Üye
Katılım
5 Ara 2021
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
adana
Kokusu çok kötü ama etkisi söyledikleri gibi 4-5 gün içinde belli olmuyor. İlk kullanımdan itibaren hafif yanmalar meydana geliyor ama bir süre sonra alışıyorsunuz. Siğiller kabuk bağlıyor kendiliğinden düşüyor.

Kullanırken elinizde ıslak mendil olsun çünkü her sürme işleminde taşırma durumu yaşanabiliyor. Düzenli kullanım sonucu en az 1 hafta içinde siğil ya da et beni gibi sorunlardan kurtuluyorsunuz. Trendyol üzerinden sipariş verip almıştım. Ürün kutusu oldukça küçük bunuda bilmenizi isterim.
 
Üst