İnci Ağda Kullananlar

Katılım
31 May 2021
Mesajlar
20
Çözümler
1
Tepkime puanı
8
Puanları
0
Konum
Denizli
İnci Ağda


İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en iyi yöntemi İnci markalı özellikli ağda kullanımıdır. Özellikle de yaz aylarının gelmesiyle birlikte kadınlar vücudunun çeşitli yerlerindeki kısa ya da uzun tüylerden kurtulmak için çeşitli yöntemleri denemeye başlamaktadırlar. İnci markasının üretimini yaptığı ağda ise, en kısa tüyleri dahi kolayca çekerek, pürüzsüz bir görünüm yaratan ürünler arasında bulunur. Bu tür ürünlerin de yine kendi içerisinde farklı sınıflara ayrıldığını söyleyebiliriz. Kullanacaklar kendi cilt tipine en uygun ürünü seçmeli ve kullanım talimatlarına uyum sağlamalıdır. Partikül ağda çeşitleri; pudralı, peeling etkili, azulen ve natural ağda şeklindedir. Pudralı ağda; hassas bölgeler için, peeling etkili ağda vücudun siyah nokta oluşumuna meyilli bölgeleri için, azulen, hassas ciltler için ve natural ağda da normal cilt tipleri için idealdir. Ağda çeşitlerinin açıklamaları ise şöyledir;

Peeling Etkili Siyah Ağda: Yüzeyde meydana gelmiş batıklarda ve ölü derilerin giderilmesinde etkilidir. Ürün tüm bölgelerin kullanımına uygun olarak hazırlanmıştır.

Azulen Ağda: İnci ağdanın geliştiricileri tarafından özel formüle edilmiştir. Hassas ve tahriş olmaya yatkın ciltlerin kullanımına uygundur.

Sert Tüyler İçin Ağda: Genelde erkeklerin kullanımı için üretilmiştir. İnatçı kıllara karşı etkili ve bir o kadar da doğal bileşenlerden elde edilmiştir.

Özel Bölge Ağdası: Bikini bölgesi, koltukaltı ve bıyık bölgelerinde kullanılan bir üründür. Pembe pudralı olduğu için ciltte kızarıklık ve yanma yapmaz.

İnci Ağda Nasıl Kullanılır?​

İnci markasının ağda ürünlerinin kullanım açısından son derece pratik olduğu söylenebilir. Eğer evlerde ağda ısıtıcısı bulunuyorsa ilk aşamada bir miktar partikül ağda ısıtılarak kıvam alması sağlanır. Ürünün kıvam alması için içeriğindeki partiküllerinin tamamının erimesi şarttır. Kıvam alan ürün bir krem yoğunluğunda olacaktır. Daha sonraki aşamada tüylerin çıkış yönüne doğru ağda ilgili bölgeye sürülür. Ağda biraz soğuduktan sonra ise çekilerek işlem tamamlanır. Tüylerin tamamen temizlenmesi için 1 kez daha aynı işlemin tekrarlanmasında herhangi bir sakınca yoktur. Uygulama bitiminden sonra ürünün içinde bulunan mendille ilgili alan temizlenmelidir.

İnci Ağda Acıtıyor Mu?​

Markanın ürettiği ağdaların en önemli özelliği diğer ağda markalarına göre kullanımının daha pratik olmasıdır. Fakat ağda kullanacakların en çok merak ettiği husus ise can acıtıp acıtmadığı yönündedir. Çünkü ağdalar kimi zaman gerçekten çok can yakıcı olabilmektedir. İnci ağda ise, sakinleştirici etkili bir ürün olduğundan diğer ağda çeşitlerine göre daha az can yakan bir marka olarak ön plandadır. Cildinize uygun ürünü satın alarak acısız bir şekilde ağdanızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Kullanma fırsatı yakaladığınız İnci markasının ağda ürünleri hakkında görüş ve düşüncelerinizi sayfa altında bulunan yorum bölümünü kullanarak paylaşabilirsiniz.
 

Benzer konular

Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
8
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Konum
Kayseri
Piyasada kullanabileceğiniz en kaliteli ağda markası olup kesinlikle söylenildiği gibi ilk işlemde bile direk en küçük tüyleri bile kökünden temizliyor. Fakat uygulama esnasında ağdanın doğru hazırlanmasına ve sıcaklığına dikkat etmeniz gerekir. Uygulanan bölgeye ağda yağı kullanarak meydana gelecek kızarıklığı engelleyebilirsiniz.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
22
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Konum
Ankara
İnci ağda yıllar önce popüler ürünler arasında yer almaktaydı. Fakat kendini geliştirmedikleri için üretmiş oldukları ağda ürünlerinin önüne birçok marka geçmiş durumdadır. Veet markası bu işin nirvanası ama İnci ağdaları da iş görüyor.
 
Katılım
8 Haz 2021
Mesajlar
7
Tepkime puanı
2
Puanları
1
Konum
İstanbul
Kullandıktan sonra piyasanın en iyileri arasında yer alacak bir marka olduğu kanaatine vardım. Daha önceleri o kadar parayı diğer markalara bayılmanın bir anlamı yokmuş. Deneme yanılma yöntemi sonucu İnci ağdalarını kullanmaya başladım. Kullanacak olanlar tereddüt etmeden alsınlar derim.
 
Üst