iPhone 12 Pro Max Kullanıcı Yorumları

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
iPhone 12 Pro Max kullanıcılarının çoğu, bu cep telefonundan memnun olduklarını belirtmektedir. Kamera ekranından, işlemci hızına kadar birçok konuda iyi olduğu söylenmektedir. Ayrıca telefonun dış görünüşü de çok beğenilmektedir. Profesyonel olarak video, tasarım ve sosyal medya kullananlar için mükemmel bir tercih olabileceği söylenmekte ve bu kullanıcılar için özellikle önerilmektedir. Eğer uygun bir bütçe sahipseniz, iPhone 12 Pro Max cep telefonunu mutlaka almanız gerektiği de önerilmektedir. Bu yorumların yanı sıra ürün fiyatını fazla bularak, almayı düşünmediklerini söyleyen kesimde vardır. Ayrıca iPhone 11 yeterli olduğunu ve farklı olarak bu ürünün sadece daha iyi bir kameraya sahip olduğu da söylenmektedir. Bazı kullanıcılar ise normal kullanım için çok büyük olduğunu belirtmektedir.

iPhone 12 Pro Max Telefon Özellikleri

Pro kamera sistemi sayesinde, loş ışıkta bile çekilebilen fotoğrafları oldukça güzel göstermektedir. Tüm akıllı telefon camlarından, daha sağlam olabilen ceronic shield ekrana sahiptir. Suya dayanıklılığı sayesinde kullanıcılara rahat bir kullanım sunar. Pasifik mavi, gümüş, altın, granit renk seçenekleri ile kullanıcılara 4 alternatif sunmaktadır. A14 Bionic sayesinde %40’a kadar daha fazla pil ömrü kullanımına sahiptir. Aynı zamanda yüksek hızda sağlamaktadır. LİDAR tarayıcısı sayesinde içinde olduğunuz ortamın derinlik haritasını oluşturabilmektedir. Ayrıca LİDAR özelliği ile gece modunda portre fotoğraflar çekebilmeniz mümkündür. Daha büyük bir ekrana sahip olan iPhone 12 Pro Max, kamera sistemini de en üst düzeye çıkarmaktadır.

iPhone 12 Pro Max İçin Detaylı İnceleme Videosu​Apple'ın bu cihazı hakkındaki görüş, düşünce ve deneyim tecrübelerinizi yorum bölümünü kullanarak paylaşabilirsiniz.
 

Benzer konular

Üst