Soru iPhone Yazılım Güncellemesi Esnasında 4000 Hatası Neden Yaşanıyor?

Arkadaşlar iPhone 12 Pro cihazımızın yazılım güncellemesini iTunes üzerinden yapmaya çalıştığımda 4000 hatası meydana geliyor. İnternet üzerinde onca araştırma yapmama rağmen çözümünün ne olduğunu bulamadım. Tam olarak 1 saattir meydana gelene 4000 hata uyarısının çözümü nedir diye arıyorum ama bir türlü çözüme kavuşamadım. Benim gibi bu hatayı alıp çözüm yolu bulan arkadaşların yardımına en acil şekilde ihtiyacım var.

iPhone yazılımı güncellerken aldığım bu hatanın neden meydana geldiğini ve çözümün ne olduğunu paylaşırsanız mutlu olurum. Eminim benim gibi yüzlerce insan şuan deli divane sorunun çözümünü arıyordur. :(

Benzer konular Forum Tarih
T Mobil 0 157

Benzer konular

Çözüm
Merhaba @Seray Avcı,

Öncelikle cihazınızı güncellerken yan sanayi şarj kablosu (ara kablo) kullanmamanızı tavsiye ederim. Eğer orijinal kablo kullanmanıza rağmen 4000 hatası alıyorsanız yapmanız gereken tek şeyin ayarlar bölümünden parolayı kaldırmak olduğunu söylemeliyim.

Ayarlar > Parola > Parolayı Kaldır adımlarını takip ederek data kablosunu tekrar takıp yazılım güncellemenizi başlatabilirsiniz.

Admin

Yönetici
Web sitesi
www.kadinasor.com
Merhaba @Seray Avcı,

Öncelikle cihazınızı güncellerken yan sanayi şarj kablosu (ara kablo) kullanmamanızı tavsiye ederim. Eğer orijinal kablo kullanmanıza rağmen 4000 hatası alıyorsanız yapmanız gereken tek şeyin ayarlar bölümünden parolayı kaldırmak olduğunu söylemeliyim.

Ayarlar > Parola > Parolayı Kaldır adımlarını takip ederek data kablosunu tekrar takıp yazılım güncellemenizi başlatabilirsiniz.

Çözüm