Soru Isparta'daki En İyi Kız Yurtları Hangileri?

Laratvcom

Üye
Bu sene kızım Isparta'da üniversiteyi kazandı. Fakat kalacak yer bulma konusunda bazı sıkıntılarımız var. Yurtları inceledik internet üzerinden hatta arayıp görüştük ancak fiyatlar bize aşırı derecede pahalı geldi. Fiyat aslında o kadar önemli değil ama güvenilirlik konusunda emin olamadık. Tavsiye edebileceğiniz yerler varsa yardımcı olabilirsiniz.

Isparta ilinde bulunan birkaç yurdu buldum fakat tam emin olamadım. Isparta’da hizmet veren yurtlar hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Benzer konular

Sibel

Üye
Isparta ilimiz tarihi dokusuyla güzel şehirlerimizden biridir. Bölgesel anlamda her ne kadar kentleşme durumu söz konusu olmasa da öğrenci olacak kişiler için tercih edilebilecek şehirlerimizin başında gelmektedir. Malum çok hareketli şehirlerde okumak mümkün olmuyor.

Isparta’da bulunan yurtların fiyatlarını incelediğimizde ortalamanın altında rakamlar buldum. Bundan 5 yıl önce bütçeyi aşmayan fiyatlar gündem konusuydu şimdilere bakıldığında baya bir fark görüyoruz. Eğer sadece eğitime adatacaksa kızınız kendini o vakit hiç düşünmeden Isparta’da yurt yada kiralık daire bakabilirsiniz.

İlke kız öğrenci yurdunu tavsiye edebilirim. Temizlik ve güvenlik açısından yeterli olacak bir işletmedir. Öğrenci ihtiyaçlarına göre hizmet politikası uygulayan bir yer olduğu için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.