Soru İstanbul'un En İyi Dondurmacıları Hangileridir?

İstanbul'un kavurucu sıcaklarında tüketilen en lezzetli dondurmayı nerede yiyebiliriz?

İstanbul'da en iyi bildiğim dondurmacı Anadolu yakasında Cadde Bostan tarafında bulunan Magnum olduğunu biliyorum. Genelde dondurma yemek için hep oranın yolunu tutuyoruz. Fakat İstanbul'da el yapımı daha lezzetli dondurmaların yapıldığı dondurmacılar hangileridir?

Daha önceden gidip tadına doyamadığınız dondurmacıları yorum bölümünde paylaşırsanız ben gibi gurme arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz. :)

Benzer konular

Çözüm
İstanbul'da en lezzetli dondurmaların servis edildiği yerler sırasıyla bana göre şöyledir;

Meşhur Dondurmacı Ali Usta​

Dondurmam kaymak deyince akıllara gelen ilk isimlerden biri Ali Usta'dır. Ali Usta'nın mekanını ziyaret etmek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.
Adresi: Caferağa, Moda Cd., 34710 Kadıköy/İstanbul

Dondurmacı Yaşar Usta​

Yıllardır bulunduğu bölgedeki insanlar tarafından beğenilerek ziyaret edilen dondurmacılardan biridir.
Adresi: Bostancı, Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cd No:33, 34744 Kadıköy/İstanbul

Tarihi Roma Dondurmacısı​

Beşiktaş'da en çok ziyaretçi alan dondurmacılardan biride şüphesiz Roma dondurmacısıdır. Yediğim dondurmanın aroması...
İstanbul'da en lezzetli dondurmaların servis edildiği yerler sırasıyla bana göre şöyledir;

Meşhur Dondurmacı Ali Usta​

Dondurmam kaymak deyince akıllara gelen ilk isimlerden biri Ali Usta'dır. Ali Usta'nın mekanını ziyaret etmek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.
Adresi: Caferağa, Moda Cd., 34710 Kadıköy/İstanbul

Dondurmacı Yaşar Usta​

Yıllardır bulunduğu bölgedeki insanlar tarafından beğenilerek ziyaret edilen dondurmacılardan biridir.
Adresi: Bostancı, Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cd No:33, 34744 Kadıköy/İstanbul

Tarihi Roma Dondurmacısı​

Beşiktaş'da en çok ziyaretçi alan dondurmacılardan biride şüphesiz Roma dondurmacısıdır. Yediğim dondurmanın aroması damak tadıma hitap etsin diyenlerin mekanıdır.
Adresi: Cihannüma, Barbaros Blv. 5/A, 34353 Beşiktaş/İstanbul

Çözüm
İstanbul'un kavurucu sıcaklarında tüketilen en lezzetli dondurmayı nerede yiyebiliriz?

İstanbul'da en iyi bildiğim dondurmacı Anadolu yakasında Cadde Bostan tarafında bulunan Magnum olduğunu biliyorum. Genelde dondurma yemek için hep oranın yolunu tutuyoruz. Fakat İstanbul'da el yapımı daha lezzetli dondurmaların yapıldığı dondurmacılar hangileridir?

Daha önceden gidip tadına doyamadığınız dondurmacıları yorum bölümünde paylaşırsanız ben gibi gurme arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz. :)
Bostancı tarafında güzel dondurmacı var Maraş dondurması denemenizi tavsiye ediyorum.