İstanbul'un En İyi Falcıları Kimler?

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
18
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Konum
İstanbul
İstanbul'un En İyi Falcıları Kimler?


Her insan geleceğinde neler yaşayacağını merak etmiştir. Bu merakı gidermek için de birçok yol denemiştir. Bunlarda biri de faldır. Kimisi fazla inansa da kimisi hiç inanmasa da fal baktıramadan duramıyor. Bu sebeple de işinde oldukça iyi olan falcılara gitmenizi öneririz. Bu konuda oldukça başarılı olan ve İstanbul’un en iyi falcılarından biri de Duygu isimli falcıdır. Bu falcıyı Bakırköy’deki Duygum Cafe’de bulabilirsiniz. Genç yaşına rağmen baktığı fallar herkesi etkiliyor ve isabetli yorumlarda bulunuyor. İstanbul’da yaşayan ve iyi fal bakan bir diğer falcı ise Taksim’de bulunan Symbol Cafe’deki falcıdır. Toprak isimli falcının ünü ise tüm Taksim’i sarmış şekildedir. Taksim'de bulunan bir diğer mekan Kadınlar Kahvesi'nde hizmet veren Duygu ve Pelin'de falınıza en iyi bakan kişiler arasında yer alacak isimlerdir.

Yukarıda adı geçen falcıların iletişim bilgilerine yazı devamından ulaşabilirsiniz.

Taksim Symbol Cafe İletişim Bilgileri​

Adres: Kuloğlu Mh., Ayhan Işık Sk. No. 23, 34435 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: 0(212) 292 53 54
Çalışma saatlerinin 10:00–00:00 arası olduğunu söyleyebiliriz. Yoğunluğa göre değişiklik gösterdiği söylenmektedir. Mekana gitmeden önce falcının uygunluğunu öğrenmek için telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Genelde falcı Toprak yoğun biri olduğu için birkaç gün önceden randevu almanız doğru olur.

Taksim Kadınlar Kahvesi İletişim Bilgileri​

Adres: Kuloğlu Mh., Ayhan Işık Sokak & İstiklal Cad. No:19, 34433 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: (0212) 245 24 69
Mekan yoğun ziyaretçi aldığı için çalışma saatlerinin sirkülasyona göre değiştiği söylenmektedir. Genelde sabah 10.00'da açılır 00.00'da kapanış yapar.

İstanbul’da En Çok Gidilen Falcılar Kimlerdir?​

İstanbul’da yaşayan fal meraklılarının en çok gittiği falcılardan biri de Melekler Kahvesi’nde yer alıyor. Taksim’de bulunan bu mekan falı ile ünlüdür. Bu mekanda fal bakan Şengül isimli falcının çok iyi fal baktığı ve çok ünlü olduğu biliniyor. Zaten bu ün tüm İstanbul’a yayıldığı için uzun kuyruklar oluşuyor. Şengül’e fal baktırmak isterseniz önceden randevu almanız gerekecektir. Taksim’de yer alan Majestic Cafe’de çalışan Hakan’ın ise en az Şengül kadar iyi fal baktığı söyleniyor. Herkes fal baktırmak isteyenlere Hakan’ı öneriyor. Yine Taksim’de yer alan bir kafe By Pello Cafe. Bu kafede çalışan ve falı ile ünlü olan isim de Belkız'dır. Adından bahsedilen falcılardan randevu almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Clup By Pello Taxim​

Adres: Kuloğlu, Ayhan Işık Sk. No:3, 34435 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: 0(533) 396 47 79
Falcı Belkız için mekana gitmeden randevu almanız tavsiye edilmektedir. Mekanın yoğunluğundan dolayı randevusuz giden kişiler maalesef fal baktıramadan geri dönebilmekteler.

Majestic Cafe İletişim Bilgileri​

Adres: Kuloğlu Mh., Ayhan Işık Sk. No:10, 34433 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: 0(212) 244 97 07
Hakan'a fal baktırmaya gitmeden önce müsaitlik durumunu öğrenmek için mekanı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul'daki en iyi falcılar hakkında aldığınız bilgilere ek olarak bir şeyler eklemek isterseniz yorum bölümünü kullanabilirsiniz. İstanbul'da Kadıköy - Bakırköy - Beşiktaş - Nişantaşı taraflarında da iyi falcılar olduğu söyleniyor. Sizlerde sayfada adı geçen falcılara alternatif isimler paylaşmak için yorumlarınızı bırakabilirsiniz.
 

Benzer konular

Son mesajlar

Üst