İzmir'in En İyi Falcıları Kimler?

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
21
Tepkime puanı
7
Puanları
0
Konum
İstanbul
İzmir'in En İyi Falcıları Kimler?


Fallar geleceğini merak eden ve bilmek isteyen kişiler için vazgeçilmez bir şeydir. Hele de iyi bir falcı bulunca daha da vazgeçilmez bir hale geliyor. Siz de fala meraklıysanız ve İzmir’de yaşıyorsanız yorumları isabetli olan ve dedikleri çıkan bu falcılara birer kez fal baktırmak isteyebilirsiniz. Daha sonrasında devamlı fal baktırmak isteyeceğinizden eminiz. İşte bu ünlü falcıların yer aldığı ilk mekân Polat Kafe’dir. İzmir’de Kemeraltı’nda yer alan bu mekâna giderek hem lezzetli bir kahve içersiniz hem de iyi bir fal baktırabilirsiniz. En az bu kadar iyi olan bir diğer falcı ise TevECEM Cafe’sindeki Ecem falcıdır. Fal denince akla ilk gelen isimlerden olan Ecem’in de baktığı fallar çıkıyor. Bu yüzden de Ecem’e fal baktıran başka bir falcıya fal baktırmıyor.

TevECEM Cafe İletişim Bilgileri​

Adres: Alsancak, Alsancak Mahallesi 1440. Sokak No:5A Yeni Burger King Sokağında Bulunuyor, 35220 İzmir
Telefon: 0(545) 583 82 69
Adresin yolunu tutmadan önce mobil numara üzerinden mekanı arayıp kendinize uygun olan saati alabilirsiniz. Genelde doluluk oranına göre işletmeciler birkaç gün öncesinden aramalarını söylemekteler.

Kahveci Polat Cafe​

Adres: Kemeraltı Çarşısı 906. Sokak No : 12-13-24, 35250 Konak/İzmir
Telefon: 0(555) 960 18 18
Mekanda hizmet veren falcılar genelde yoğun olduğu için mekanın yolunu tutmadan önce uygunluk durumunu kontrol etmek için cep numarasından iletişime geçebilirsiniz.

İzmir’de En Çok Fal Baktırılan Falcılar Kimlerdir?​

İzmir’de fal konusunda ün yapmış falcılardan biri de Cafe Evraka’da yer alıyor. Bu kafede çalışan Yeliz isimli falcının da her şeyi doğru bildiği ve gelecek ile ilgili yaptığı yorumların isabetli olduğu söyleniyor. Yeliz’e fal baktıran herkes memnun bir şekilde bu mekândan ayrılıyor. İzmir’de herkesin en az bir kere fal baktırması gereken bir diğer isim ise Kemeraltı’nda olan Deshira isimli falcıdır. Bu falcı yaşadığı birkaç olaydan sonra bu özelliğini keşfetmiş ve bu sayede de oldukça iyi fal bakmaktadır.

Evreka Cafe​

Adres: Donanmacı, 1722. Sk. No:7, 35580 Karşıyaka/İzmir
Telefon: Araştırmalar doğrultusunda güncel numaraya ulaşılmamıştır.
Mekanın adresini ziyaret ederek fal baktırmak için bekleyenler listesine adınızı yazdırabilirsiniz.

İzmir'de gidip fal baktırdığınız listede olmayan falcıları yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince farkındalık yaratan falcıları listeye eklemeye çalıştık.
 

Benzer konular

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Puanları
0
İzmir'deki falcılardan bir tek Kahveci Polat mekanında çalışanları seviyorum. Orada daha sıcak samimi bir ortam var. Para odaklı değiller sadece gelen müşterileri iyi bir şekilde ağırlamasını biliyorlar. Bence İzmir'de yaşayanların fal baktırmak için uğraması gereken mekandır.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
21
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Adana
İzmir'de fal baktıranın aklına yanayım. Adamlar resmen para tuzağından başka bir şey değiller. Ben isim vermek istemiyorum ama bir kahve falı baktırdım 15 dakika içinde 175 TL'den oldum. Zaten 10 dakika kahve içmesi sürdü diğer 5 dakika için 150 TL ödemiş biri olarak bir daha tövbe parayla fala baktırmam. Falınıza baktırmadan önce fiyatını sorun yoksa kasaya gidince şaşkınlık içinde size kitlenen bedeli ödemek zorunda kalıyorsunuz.
 

Gülçin

Üye
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
25
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Listede yer alan falcıların çoğuna güvenmek akıl işi değil. Ben şahsen hiç bir falcının samimiyetine güvenmiyorum. Resmen insanların duygularını sömürüyorlar.
 
Katılım
1 Şub 2022
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Ankara
İzmir ilini bilmiyorum ama Ankara’da baya iyi falcılar var ben bikaç tanesine gittimde gözüme kestirdiğim bi falcı var baya şey biliyordu. Birde online falan da bakıyolarmış onu öğrendim geçen bilginiz olsun.
 

ozgesen

Üye
Katılım
1 May 2022
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
istanbul
İzmirli bir arkadaşım İzmir'de çok iyi fal bakan kişilerin olduğunu söylemişti. Kısmet olursa onu ziyarete gittiğimde İzmir'de falıma baktıracağım.
 
Üst