Kadınları Erkeklerden Soğutan Nedenler

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Kadınları Erkeklerden Soğutan Nedenler


Yaptığınız bazı hatalar yüzünden partneriniz sizden soğuyabilir. Bu yüzden bu konuları dikkat etmeli ve karşı tarafı da düşünmelisiniz. Partnerinizin sizden soğuması, mutsuz bir ilişkiye neden olmaktadır. Bu gibi durumların önüne geçmek için aşağıda yazdığımız nedenleri, ilişki sırasında yapmamaya özen göstermelisiniz,
  • Erkeğin bakımlı olması, kadının dikkatini her zaman çeker. Birdenbire bakımsız olmaya başladınız ve kişisel hijyeninize önem vermediyseniz, partneriniz sizden soğuyabilir.
  • İlk başlarda sahiplenmek, kıskanılmak her kadın ister ama zamanla bu tahammül edilemez bir hal alırsa kadın bu ilişkiden soğuyabilir.
  • Bencil olmak ve sadece kendini düşünmek kadınlar için soğuma nedenidir.
  • Kadınlar üzerlerindeki baskıya dayanamazlar aşırı baskı ve kendi istediğini yaptırmak isteyen bir erkek, asla bir tercih olmayacaktır.

Kadınları Soğutan Erkek Özellikleri

Kadınlar çok seçicidir. Hayatlarına alacakları insanı ince eleyip sık dokurlar. Bu nedenle uzak durdukları bazı erkek özellikleri vardır. Bunlar;
  • Kadınlar ilgiyi severler ama bu ilgiyi karşı cinsten göremediklerin de bu ilişkiden soğumalarına neden olmaktadır.
  • Erkekler, kadınları hep yanlış anlamışlardır. Kadınlar, erkeklerin olduğu gibi görünmelerini isterler. Erkeklerin altını dolduramadığı özellikleri benimsemesi kadınlara itici gelmektedir.
  • Kadınların çocuk büyütme, ev işi yapma gibi bir zorunluluğu olduğunu düşüncesi, günümüz erkeklerinde mevcuttur. Ancak artık kadınlar sosyal hayatta kariyer sahibi olmak istemektedirler. Bu özelliğe sahip erkekler bir adım geridedir.
  • Partnerinin yanında başka kadınlara ilgi göstermek, iltifat etmek bir kadının asla kabul edemeyeceği bir davranıştır.
 
Benzer konular Forum Tarih
BETTY İlişkiler 1 305

Benzer konular

BETTY

Moderatör
Katılım
28 Nis 2021
Mesajlar
31
Tepkime puanı
7
Puanları
6
Konum
İzmir
Çok doğru bir yazı olmuş. Biz kadınlar ne kadar çok kıskanılmak hoşumuza gitse de bu aşırıya kaçtığı zaman partnerimizden soğuyoruz. Çok kıskanılmanın yanı sıra çok rahat bir erkekte kadınları kendinden soğutuyor. Her şeyin bir ortası olmalı, bu erkek için de geçerli kadın için de.
 
Son düzenleme:
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
6
Çözümler
1
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
Edirne
Erkekler son zamanlarda sosyal medya kurbanı oluyor. Evli bekar demeden herkes internet üzerinden birbirine yürüyor. Bu durum gerçekten can sıkıyor ama artık dijital çağın kurbanı olarak yolumuza devam etmek zorundayız. Eğer bir erkekten soğumak istemiyorsanız fazla sosyalleşmesine müsaade etmeyin. :)
 
Üst