Kadınları Etkileyen Erkek Davranışları

BETTY

Moderatör
Kadınları Etkileyen Erkek Davranışları

Günümüz buluşmaların artık erkeklerin, kadınları mutlu etmek için yaptığı bazı centilmence davranışlar unutulmaya başlandı. Bu davranışlar, ikili ilişkilerin daha da güzelleşmesine olanak sağlıyor. Eğer erkek bu centilmence davranışları sergiliyorsa, kadını çok seviyor ve değer veriyor anlamına gelmektedir. Bunun sonucunda da kadınlar, birlikte olduğu erkekle, mutlu bir ilişki sürdürebilir. Peki, kadınları etkileyen erkeklerin davranışları nelerdir? İşte bu sorunun cevabı;
  • Kadınların rahat bir şekilde geçebilmeleri için, onlara kapıyı açan bir erkek düşünceli demektir. Kadınlar, kısa sürede olsa kendilerinin rahatlığını önemseyen erkekleri takdir ederler.
  • Kadının ailesine olan erkeğin ilgisi, her zaman kadınları etkiler.
  • Sırf kadının mutlu olması için fedakârlıklar yapan erkek, her zaman etkilemeyi başarır.
  • Erkekler, kadınlara çiçekler ve hediyeler alarak onları etkileyebilirler.
  • Bir erkek tarafından alnından öpülmek kadınlara göre, şefkatli ve ilgili bir erkeğin varlığını gösterir ve çok etkilenebilirler.

Kadınları Etkileyen Erkek Özellikleri​

Hepinizin hayallerini süsleyen beyaz atlı bir prens vardır. Ama bazen kişisel değil, tüm dünya kadınlarının ortak olarak beğendiği bazı erkek özellikleri vardır. Bunlar;
  • Dış görünüş tabii ki dikkat çekicidir ama sonsuz değildir. Bu yüzden kalbi güzel, merhametli olan erkekler, kadınların ilk tercihidir.
  • Çoğu kadın kendilerini güldüren erkeklere aşık olur. Zeki erkeklerin ise her zaman bir espri anlayışı vardır.
  • Kendi ayakları üzerinde duran ve kendini bir şekilde kanıtlamış erkekler, kadınların dikkatini çekmektedir.
  • Hayvan sever erkekler, kadınlarla iyi anlaşır diye genel bir sonuç vardır. Bu yüzden hayvan sever erkekler, bir adım öndedir.
Yukarıda yazılanların yanı sıra şunlarda eklenebilir;
  • Nezaket: Bir erkeğe yakışan en güzel aksesuar denilebilir. Kadınlar her zaman nezaketli erkeklerden hoşlanır.
  • Kendini Seven Erkek: Kendisini sevmeyen erkek başkasını sevemez. Bu yüzden kadınları etkilemenin yolu kendini sevmekten ve kendine özgüveni olmaktan geçer.
  • Güvenilir Olmak: Kadınların hep hayalindeki erkek güvenilir ve saygılı olmasıdır. Güvenirliği olan erkeklerin her zaman rakiplerine karşı bir sıfır önde olduğu söylenebilir.
  • Güler Yüzlü Olmak: Gülümsemek ve tebessüm etmek de bir kadını etkileyen en güzel özelliklerden biridir. Gülüşünü kaybetmeyen erkek hayatına aldığı kadına mutluluğu yaşatabilir.
Tüm bunlara sahip olduktan sonra bir kadını etkilemek düşündüğünüz kadar zor olmayacaktır. Kadınların istediği başlıca şeylerin başında bunlar geliyor diyebiliriz. Günümüzde kadınlar ikiye ayrılmış durumda. Parayı sevenler ve sevmeyenler olarak. Ama para her zaman kadını etkilemenin etkili bir yolu olamaz. Her zaman duygusallığınızı ön planda tutun ve karşınızdakine duygusal şeyler beslediğinizi gösteren davranışlarda bulunun.