Soru Kullandığınız Saç Fırçası Markası Nedir?

Saçlarımız için piyasanın en iyi şampuanlarını, yağlarını hatta bakım maskelerini kullansak da saç fırçası konusunda da doğru seçimlerde bulunmamız gerekiyor. Benim kullanmış olduğum saç tarama fırçası ne yazık ki elektriklenme yapıyor. Çantamdan ayırmadığım fırçamı değiştirmek istiyorum. Zamanında o kadar araştırma yaparak satın aldığım "Tangle Teezer – Compact Styler Rose Gold Glitter" saç fırçamı değiştireceğim. Tararken hem saçlarımı yoluyor hem de fön sonrası saçlarımda elektriklenmeye neden oluyor:

Beğenerek kullandığınız saç fırçasının markası nedir? Benim gibi ince saç tellerine sahip arkadaşların sorumu cevaplamasını bekliyorum. Gelecek tavsiyeler doğrultusunda seçim yapacağım. Şimdiden cevaplamada bulunacak olan arkadaşlara teşekkürü borç bilirim.

Benzer konular

Çözüm
Bayan kuaföründe çalıştığım zamanlarda müşterilerin kullandığı saç fırçalarını hep merak edip araştırmıştım. Yaptığım araştırmalar doğrultusunda kadınlar tarafından beğenilerek kullanılan saç fırçaları markaları sırasıyla şöyleydi;
  1. Nascita - Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası
  2. The Body Shop - Bambu Saç Fırçası
  3. Eklips - Natural Saç Fırçası
  4. Tarko - Hydra Profesyonel Saç Açma Fırçası
  5. Farmasi - Kolay Tarama Sağlayan Saç Fırçası
En çok beğenileni de "Nastica" olmuştur. Dilerseniz marka adını paylaştığım fırçaları araştırıp saçınıza uygun olan fırçayı alabilirsiniz.
Bayan kuaföründe çalıştığım zamanlarda müşterilerin kullandığı saç fırçalarını hep merak edip araştırmıştım. Yaptığım araştırmalar doğrultusunda kadınlar tarafından beğenilerek kullanılan saç fırçaları markaları sırasıyla şöyleydi;
  1. Nascita - Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası
  2. The Body Shop - Bambu Saç Fırçası
  3. Eklips - Natural Saç Fırçası
  4. Tarko - Hydra Profesyonel Saç Açma Fırçası
  5. Farmasi - Kolay Tarama Sağlayan Saç Fırçası
En çok beğenileni de "Nastica" olmuştur. Dilerseniz marka adını paylaştığım fırçaları araştırıp saçınıza uygun olan fırçayı alabilirsiniz.

Çözüm
Bugüne kadar en memnun kaldığım fırçalarım "Land Of Myth" ve "Glide’n Style" olmuştur. Arkadaş tavsiyesi üzerine satın almıştım. Eğer kozmetik marketlerde bulamazsanız Trendyol'da satışı yapılıyor. Gerçekten saçın havasını kullandığımız fırçalarda değiştiriyor.