LOREAL Inoa Saç Boyası Kullananlar

Kumsal

Üye
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
0
LOREAL Inoa Saç Boyası Kullananlar


Loreal Inoa adında bir saç boyası serisi başlattı. Bu boyaları diğer tüm boyalardan ayıran en büyük özelliği ise amonyaksız ve kokusunun az olmasıdır. Özellikle amonyaksız bir boya olması saç tellerine zarar vermiyor ve aksine amonyak yerine koyulan yağlar saçları besliyor. Ayrıca saçını boyarken ortaya çıkan o kokudan çok rahatsız olanlar için de bir mucize sayılan bu boyanın kokusu da inanılmaz derece az seviyededir. Loreal Inoa saç boyası içeriğinde doğal yağlar bulunan bu boya sayesinde saçlarınızı boyadığınız zaman yıpranmak yerine saçlarınız doğal bir ışıltı kazanıyor ve olduğundan daha parlak görünüyor. Loreal Inoa saç boyasını deneyen tüm kadınlar bu boyanın diğer boyalardan daha farklı ve etkisinin de daha uzun sürdüğünü söylüyorlar.

Loreal Inoa Saç Boyası Çeşitleri​

  • Loreal Inoa Supreme Yoğun Beyaz Kapatıcı
  • Loreal Inoa Carmilane Bakır & Kızıl Boya
  • Loreal Inoa Mochas Bronde & Kumral Boya
  • Loreal Inoa Gold Fundamentals Kumral & Sarışın Boyası

Loreal Inoa Saç Boyası Saçlara Zarar Veriyor mu?​

Saç boyalarında saçları en çok yıpratan maddelerden biri amonyaktır. Bu saç boyasında amonyağa yer verilmemiş ve onun yerine daha faydalı yağlar eklenerek saçın bakım görmesi de sağlanmıştır. Ayrıca saçını boyadıktan sonra saç diplerinde kızarıklar gören tüm kullanıcılar bu boyayı kullandıktan sonra böyle bir sorunla karşılaşmadıklarını söylemektedir. Her boya sonrası bir miktar dökülen saçlar da bu boya uygulandıktan sonra hiç dökülmüyor. En hassas saç derisine sahip olanların bile kullanabileceği bu marka saç boyası çoğu alerjik durumun da önüne geçiyor.

Her saç tipine uygun olan Loreal Inoa serisi, beyaz saçlar üzerinde etkili kapatıcı özelliğine sahip olduğu için saçlara zarar vermeden kapatma işlemini kusursuz gerçekleştirmektedir. Boya işleminden sonra saçın ihtiyaç duyduğu nemi sağlıyor ve saça istediğiniz rengi veriyor.
Loreal Inoa renklendirme ve bakım ürünleri kullanıp deneyim sahibi kadınlar, ürünler (boyalar) hakkındaki düşüncelerinizi sayfa altında yer alan yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
 

Son mesajlar

Üst